Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

Teknoloji çağı her şeyi kolaylaştırdı, güzelleştirdi, uzakları yakınlaştırdı, zorlukları kolaylaştırdı ama bir de bağımlılık yaptı. Bağımlılığı daha 2 yaşında başlayan bebekler bile var. Yürümeden önce ilk adımı teknolojiye atan tatlı bebişlerin ve çocuklarımızın gördüğü zararları gelin yakından bir inceleyelim.

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

1- Teknoloji gribi olurlar

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

Teknoloji serüvenine erken atılan her çocuk erken ölmeyi de seçmiş demektir. Aşırılıklar çağında aşırı teknoloji doyumsuzluğu yüzünden karınlarını bile zor doyururlar ya da tam tersi göbek büyütüp yastık olarak göbeklerini kullanırlar. Bu teknoloji gribi çağımızın en büyük salgın hastalığıdır ve çocuklarımızı korumamız gerekmektedir.

Daha 5 yaşında 5 numara gözlük takan çocuklar, aşırı kilodan tuvalet ihtiyacını yapamayan çocuklar, obezite ile gelen şeker ve kalp rahatsızlıkları ile uyku düzenlerinin bozulması sonucu çektikleri uykusuzluk acısı da cabası... Evet, her şeyin fazlası zarardır ve çocuklar eğlendikleri her şeyi ne pahasına olursa olsun ister ve yapar. Belirli zaman aralıkları ile hem teknolojiyi kullanmayı öğretmeli hem de zararlarını bizzat açıklayıp 5 numaralı gözlük yerine, ileri görüşlü lens takmasını sağlamalıyız.

2- Kutsal bağımlılık

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

Teknoloji faydalıdır, gereklidir, hissedilmelidir ama fazlası kafayı yemeni sağlar. Çocuklarımızın bu kutsal yüzyıl aletlerini ilk kullanmaya başladıkları andan itibaren, belirli zaman planlaması içerisinde kullanmalarını sağlayıp bağımlılıklarının önüne geçilmesi her çocuk hayrına en büyük yarar olur. Yoksa radyasyon ve kanserojen maddelerin yoğunluğu ile büyüyüp kafayı yemeleri olumsuz bir kötü film sonucu olur. Bu kötü sonu istemeyip güzel bir çocukluk sonu istiyorsak teknoloji filmini iyi yönetmemiz gerekli...

3- Gelişim Bozukluğu

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

Küçük yaşta sussun ve ağlamasın, kafamız rahat etsin diye bebeğin eline telefon vermek, bebeğin en çok gelişim sürdürdüğü yaşları verimsiz geçirmesini sağlar. Odak noktası sadece telefon, tablet olan bir çocuk gelişimine zaman ayırmaz. Bedeni de daha az hareket eder ve iskelet yapısından oturma iznini alamaz. Oturamayan çocuk ayakta kalmaktan yorulur ve bitap düşer. Mental olarak da oldukça yıpranır. Kafası sadece oynayacağı oyunlarda olur. Arzuladığı teknolojik özgürlüğe erişmek için türlü türlü ağlama ve ağıt yakma yollarına girer. Geleceğin türkücüsünü de bulmuş olabilirsiniz ama bunun için teknolojinin yüksek dozlu zehri içine girmiş olur ve yavaş yavaş çocuk ölür.

Çocuk yapma girişimi en güzel girişimcilik örneğidir ama çocuk geliştirmek ve büyütmek uzmanlık ister. Bilinçli olup çocuklarımızı her türlü teknolojik zarardan ve teknoloji korsanlarından korumamız gerekiyor. Umarım her şey yaşanması gerektiği kadar yaşanır ve biter. Okuduğunuz için teşekkürler iyi geceler büyük çocuklar...Anahtar Kelimeler

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı . tanıtımı. Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

Her etkinlik için gerçek şu ki, Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı" demiştim.

"Keşke iyi bir x Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

"Şimdi kötüler için Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı .

Bugünün Teknolojinin Çocuklar Üzerindeki 3 Büyük Zararı

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar