Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Yaklışık 280 gün yaşanan heyecanlı bekleyiş sonunda kucağınıza aldığınız minik kuzucukla birlikte hayatınızda yeni bir döneme "Merhaba" dediniz. Hayırlı olsun! Bu yazımda yeni anne olmuş kişiler için ve olacak olanlar için bazı pratik bilgiler paylaşmak istedim.

El temizliği önemli!

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Mikropların yayılmasında araç olan eller sık sık yıkanmalıdır. Bilhassa, bebeğe dokunmadan önce mutlaka eller yıkanmalıdır.

Bebeklerin gözleri çapaklanabilir!

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Yeni doğanlarda bu duruma çok rastlanır. Göz yaşı kanalları tıkanan bebeğin gözleri çapaklanabilir. Kaynamış ılımış su ve pamuk yardımıyla göz çapaklarını temizleyebilirsiniz.

Bebeğin kulaklarının temizliği nasıl olmalı?

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Kulak temizliğinde kesinlikle kulak çöpü kullanmayın. Hatta, kulaklarının içine müdahale etmeyin. Sadece kulak dışını pamukla temizlemeniz yeterli olacaktır. Kulağın içinde gördüğünüz pislik değil kulağın kendini korumak için ürettiği sıvıdır.

Bebeğin cilt temizliği nasıl olmalı?

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Bebeklerin teni çok hassastır. Sıcaklarda çabuk pişik oluşumu görülebilir. Bu yüzden, içinde bulunduğumuz yaz aylarında bebeğin her gün yıkanması uygun olacaktır. Ancak, bir gün bebek şampuanı diğer gün ise sadece su ile yıkanılması önerilmektedir.

Bebeğin ağız temizliği nasıl olmalı?

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Bebeklerde özellikle bir ağız temizliğine gerek yoktur. Bazen ağızda pamukçuk oluşumu görülebilir. Bu durumda karbonatlı su ve bir tülbent yardımıyla pamukçukları temizleyebilirsiniz.

İlk banyo ne zaman olmalı?

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Yeni doğanların göbek bağı düşmeden suyla teması uygun değildir. Mikrop kapmasına sebep olabilir. Göbek kordonu düştükten sonra banyo yaptırmak daha sağlıklı olacaktır. Göbek kordonu 10 güne kadar düşer. Bu sırada bebeği ılık su ve bez yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Annelik her dönemde zor iş! Annem her zaman "Bir anne ol da o zaman göreceğim ben seni!" der. Tüm annelere kolay gelsin.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Anahtar Kelimeler

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! . tanıtımı. Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

"Şimdi kötüler için Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler! .

Bugünün Yeni Anneler İçin Pratik Bilgiler!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar