Yeni Baba Olma Kılavuzu

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Çoğunuzun hayalidir evlilik...

Evliliğin ötesinde diğer bir hayal de çocuk sahibi olmaktır. Özellikle erkeklerin kız babası olma hayali her şeyin ötesindedir.

Yeni Baba Olma Kılavuzu
Öncelikle bebek sahibi olduğunuzda çuvallamamak için öğrenmeniz gereken şeyler var. Fakat kurs falan hikaye. Bunları yaşayarak zaten öğreneceksiniz. Bunlara bakalım sırasıyla.

Karnı acıkacak

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Mama nasıl yapılır? Kaç ölçek mama, kaç ml suya konur? Bunların hepsini ezberlemeniz yararınıza olacaktır.

Gaz çıkartma

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Karın doyduğuna göre sırada gaz çıkartma seremonisi var. En zor olanı bu, çünkü bebeğinizi doğru pozisyonda tutmak ve sırtını nasıl sıvazlayacağınızı bilmek zorundasınız. Ayrıca bebeğin kusmasına hazır olun ve kesinlikle ev kıyafetiyle bu işlemleri yapın. Omuzlarınızda mama kalıntıları ile yaşamaya alışacaksınız. Ama bebeğinizin gazını çıkarmadan önce omuzlarınıza koyacağınız mendil üstünüzün batmasını engelleyecektir.

Bez değiştirme

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Korkmayın bu kadar. Bebeğiniz doğmadan önce birkaç paket yenidoğan bebek bezi stok yapmayı unutmayın. Sonra bana teşekkür edersiniz.

Bez degistirmek de zor değil. Zaten yeni doğan bebek kokutmuyor ortalığı ama büyüdükçe işler değişiyor. Merak etmeyin kendi çocuğunuzdan asla tiksinmiyorsunuz.

Bıcı bıcı zamanı

Yeni Baba Olma Kılavuzu

En güzeli de bu. Genelde siz bebeği durulayan taraf oluyorsunuz. Suyun sıcaklığı tamamsa sorun yok. Aman bebeği üşütmeyin. Ağzına da su kaçmasın.

Uykusuz her gece!

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Yorgun ölesiye. Sabahlarım bazen günlerce. Bizim ufaklık uyumuyor diye...

Gece uykusuzluğuna hazır olmanız gerekir. Çünkü yeni doğan bebek asla geceleri uyumayacak. Gündüz horul horul uyuyan bebeginiz gece olduğunda size işkenceler çektirecek. Siz uyuması için gözlerine bakarken o size gülücükler dağıtacak.

Hafta sonu geldiğinde mışıl mışıl uyuyacağım diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Özellike tüm gün evde olan eşlerinizin yüklerini hafifletmek adına hafta sonu eldiğinde özellikle geceleri bebeklerinizle siz ilgileneceksiniz.

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Babalar gününüz de kutlu olsun taze babalar ve baba adayları. :):Anahtar Kelimeler

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Yeni Baba Olma Kılavuzu . tanıtımı. Yeni Baba Olma Kılavuzu , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Yeni Baba Olma Kılavuzu hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Yeni Baba Olma Kılavuzu her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Yeni Baba Olma Kılavuzu ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Yeni Baba Olma Kılavuzu, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Yeni Baba Olma Kılavuzu

Her etkinlik için gerçek şu ki, Yeni Baba Olma Kılavuzu . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Yeni Baba Olma Kılavuzu hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Yeni Baba Olma Kılavuzu iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Yeni Baba Olma Kılavuzu" demiştim.

"Keşke iyi bir x Yeni Baba Olma Kılavuzu olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Yeni Baba Olma Kılavuzu

"Şimdi kötüler için Yeni Baba Olma Kılavuzu" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Yeni Baba Olma Kılavuzu Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Yeni Baba Olma Kılavuzu başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Yeni Baba Olma Kılavuzu köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Yeni Baba Olma Kılavuzu .

Bugünün Yeni Baba Olma Kılavuzu

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar