Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Bir aileye yeni doğan bebeğin gelişi o aile için çok heyecanlı aynı zamanda yorucu günlerin başlangıcıdır. Bütün bu koşuşturmanın içinde bebeğiniz size fark ettirmeden büyümeye başlıyor bile, işte ileride bu anları özlemle anarken elinizde mutlaka olması gereken bebek fotoğraflarını size hatırlatmak istedim. Sonra vay ben bunu çekmedim keşke bu pozdan da olsaydı demeyin. Başlıyorum.

Dünyaya gelişinin ilk saatleri

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Hatta ilk dakikaları! Hastanede zaman çabuk geçer. Annenin bakımı yeni bebeğin bakımı derken bazı aileler bebeğinin dünyadaki ilk saatlerinin keyfini çıkaramayabilir. Gerçi şimdi çoğu aile hastane fotoğrafları için profesyonel fotoğrafçılarla anlaşıyor. Ama benim kızımın zamanında bu pek yaygın değildi ve ben doktorumdan istemiştim. Fotoğrafçılara para yatırmak istemezseniz ilk anları fotoğraflaması için doktorunuzdan rica edebilirsiniz.

Minik eller, minik ayaklar

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Bebeğiniz her geçen gün daha da değişecek ve siz o tempoda bu anları unutacaksınız. Ama yeni doğmuş bebeğinizin minik ellerinin ve ayaklarının fotoğraflarını çekmeyi sakın unutmayın.

Abla/Ağabey ile pozlar

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Minik bebeğinizin eğer bir ablası ya da ağabeyi varsa onunla birlikte çekilmiş fotoğraflarda olmazsa olmazlar arasındadır. İlk tanışma, ilk kucaklama, ilk öpücük mutlaka anılara eklenmelidir. Üstelik bu büyük kardeşi de fazlasıyla mutlu eder.

Uyku saati pozları

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Yeni doğan bebekler neredeyse bütün gün uyur ama uykuları hafiftir. Onların uyku halindeki mimiklerini gülümsemelerini mutlaka fotoğrafa almalısınız. Bizde uyurken gülümseyen bebeklere meleklerle konuşuyor denir. Mutlaka kaçırılmaması gereken bir an.

Not: Uyuyan bebeğin gülümsemesi aslında tamamen refleks ve kaslarla ilgili sinirsel bir olaydır.

Beşikten pozlar

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Uykudan uyanınca gözleri açışıyla birlikte sizi gördüğü andaki tepkisi, en sevdiğim! Bebeğinizin her anını ölümsüzleştirmek isteyebilirsiniz ama bu beşikten verilen pozlar muazzam. Hele kucak açmalar! Bu pozlardan çok fazla çekmiştim.

İlk banyo

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Yine olmazsa olmazlardan, hatta halk arasında bazı yörelerde yapılan tuzlama işlemi de hatıralara mutlaka eklenmesi gereken pozlar arasındadır. Ben ilk çocukta telaştan unutmuştum ama ikinci de hazırlıklıydım.

Aylık pozlar

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Bu da şimdilerin yeni modası ama bu tarz fotoğrafları çok beğeniyorum. Keşke bende akıl edip böyle bir kolaj yapsaydım diye iç geçirmiyor değilim. Bebeğinizin her ay gelişimini net bir şekilde gösteren harika pozlar kesinlikle arşivde olmalı.

Bu anlattıklarım önceliği olan fotoğraflar, tabi ki de bunlardan daha başka güzel pozlar oluşturabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler

#MucizeAnahtar Kelimeler

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar . tanıtımı. Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

Her etkinlik için gerçek şu ki, Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar" demiştim.

"Keşke iyi bir x Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

"Şimdi kötüler için Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar .

Bugünün Yeni Doğan Bebeklerden Kaçırılmaması Gereken Pozlar

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar