Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey
Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Tabu

Yasak

Hatta günah....Ama bazı günahlar o kadar keyifli ki! Anal seks, p.rnolarda gördüğünüz gibi bir anda olabilecek bir cinsel birleşme çeşidi değildir. Önceden ciddi hazırlık ister ki bu hazırlık hem fiziki hem de psikolojiktir. Yanlış delik üzgünüm dememek için bilinçli olmak gerekir. Anal seks, korktuğunuz gibi acı verici bir deneyim değildir ama bu genelde partnerinizin sabrına, anlayışına ve aceleci olmamasına bağlıdır.

Kasları çalıştırmak

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Daha önce anal seks deneyimi olmayan biri iseniz, en güzeli önceden kendi kendinize deneyim sahibi olmaktır. Evet, anal oyuncaklardan bahsediyorum. Evde, kendi özel alanınızda anal plug denen oyuncaklarla anüs kaslarınızı hazırlayıp, kaslar üzerinde kontrol sahibi olabilirsiniz. Ya da duşta tek parmakla başlayarak (kayganlaştırıcı kullanmak şartıyla) hafif bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hazırlanın

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Duyduklarınız kısmen doğru. Anal seks sırasında ortalığın batma ihtimali her zaman vardır. Öncesinde temizlik için kullanabileceğiniz teknikler var. İçiniz rahat etsin istiyorsanız anal duş alıp deneyebilirsiniz. Öncesinde lif ağırlıklı beslenmeniz yararlı olacaktır. Ortamı hazırlarken yatağa gözden çıkarttığınız bir nevresim takımı serebilirsiniz. Bunun dışında ıslak mendil, kondom ve bol miktarda kayganlaştırıcıyı da hazır tutun.

Uyuşturucu Kremler

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Anal seks sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissetmemek için uyuşturucu kremler kullanabilirsiniz. Ama eğer yanlış giden bir şey olursa, hissetmeniz gereken o acı size durmanız gerektiğini anlatacaktır. Partneriniz, sizden olumsuz tepki almadığında daha derin, daha hızlı ya da daha sert davranabilir ve bu durumda meydana gelecek hasarı hissetmeniz mümkün olmaz.

İstemiyorsanız söyleyin

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

İletişim seksin her basamağında şarttır. Karşılıklı, şefkatli, sağlıklı bir ilişkiniz varsa belki sevgiliniz için bunu yapmak isteyeceksiniz. Ama belki sizi buna laflarıyla, davranışlarıyla zorlayan partnerinizin gönlü olsun diyerek, yapalım da kurtulalım mantığındasınız. Önemli olan sizin ne istediğiniz. Vücudunuz hakkındaki kararlar sadece ve sadece size aittir.

Acırsa durun

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Başlarda hissedeceğiniz şey basınçtır. Büyük tuvaletiniz gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Ancak duyduğunuz his normalden fazla bir acı ise durun! Anal seks yaralanmalara oldukça açıktır. Acıya rağmen devam etmek, anüs çevresindeki dokuda zarara sebep olabilir. Anal seks sonrası az miktarda kanama normaldir. Bir kaç gün içinde iyileşir. Yapmanız gereken yavaş olmak ve bol miktarda kayganlaştırıcı kullanmaktır.

Pozisyon

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Başlangıç için doggy iyi bir fikir olmayabilir. Her ne kadar anal seks için uygun gözükse de acemiler misyoner pozisyonunda denemelidir ya da ters misyoner. Böylece anüste yırtılma olmayacak ve partneriniz de siz de endişe etmeyeceksiniz. Ayrıca klitoral uyarılma ile kadının orgazm olması sonucu kasları iyice rahatlayacaktır. Bu da daha sorunsuz bir anal deneyim demektir. Yavaş ve nazik bir deneyim partnerinizi hayal kırıklığına uğratacak diye düşünmeyin. Deneyim kazandıkça farklı pozisyonlar deneyeceksiniz zaten.

Kondomsuz asla

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

İster erkek ister kadın olun anal seks yaparken HIV dahil diğer cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı mutlaka kondom kullanın. Anüsteki deri incedir ve kolay zarar görür. Bu da enfeksiyona karşı savunmasız hale getirir. Hem kendinizi hem partnerinizi koruyun. Riske girmeyin. Anüsü uyardığınız parmağınızla ya da korunmadan yapılan anal seksten sonra temizlenmemiş penisle vajinaya temas ederseniz, anüsteki bakteriler taşınacağı için kadının idrar yolu enfeksiyonu geçirmesine sebep olabilirsiniz.Anahtar Kelimeler

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey . tanıtımı. Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

Her etkinlik için gerçek şu ki, Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey" demiştim.

"Keşke iyi bir x Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

"Şimdi kötüler için Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey .

Bugünün Anal Seks 101! En Güzel Tabu Hakkında Her Şey

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar