Bekardan Evliye Seksin Devinimi!

Bekardan Evliye Seksin Devinimi!

Ringin bir tarafında yasak çiğnemenin verdiği haz, yaşanan yeni heyecanlar ve adrenalinle bekarlar, diğer tarafta eşinin her kıvrımını, hassas bölgelerini ezbere bilen tecrübeli bir evli.

Bu maçı kim kazanır, tutkuyla yanıp tutuşmak için hangi tarafta olmak isterdin?

Bekarlar seks yapmaz tutkularının esiri olur

Bekarken komşularınızdan gizlenerek girilen evinizde tutku ve heyecanın hep zirvededir. Farklı tatlar ateşinizi hiç söndürmez, seks aklınızı hep meşgul eder ama fırsatı bulduğunuzda da soğukkanlı davranamazsınız.

Evliler için seks keyif demektir, stres panik bilmezler

O hep sizinle sadece gevşeyin rahatlayın
O hep sizinle sadece gevşeyin rahatlayın

Evliyken komşularınızın sizin yatak odası gürültülerinize bile saygı göstereceği düzenli bir seks hayatınız olur. Çünkü belediye başkanın sevişebilirsiniz yetkisiyle romantizm ve erotizmi legal hale gelmiştir.

Bekarken parmak tetikte, her an patlamaya hazırsın

Yükselecek asansör arayanlar
Yükselecek asansör arayanlar

Bekarken çoğu otel sizi geri çevirse de seks o kadar çok akılda yer tutar ki sadece orman, umumi tuvalet, merdiven boşluğu, çatı, araba koltuğu vs değil 30 saniyelik asansörde baş başa kalma durumu bile fırsata çevrilmeye çalışılabilir. Sevişmek için o kadar çok plan yapılır ki zihni açar.

Evliyken seksin zaman mekan kavramı yoktur

Evliyken bütün otellerin pansiyonların kapısı ardına kadar açılır. Sabah kahvaltıda baldan daha tatlı bir tat ile güne başlayabilir ya da mutfakta başladığınız kışkırtıcı anları yatak odasına kadar dahi gitmeden holde sonuçlandırıp, sonra birlikte kahvaltı yapabilirsiniz.

Bekarken hep birileri sizi yoldan çıkarmaya çalışır

Kameraları kapatın bu gelen zevkin ayak sesleri
Kameraları kapatın bu gelen zevkin ayak sesleri

Bekar, çekici hele bir de zenginseniz yolda, restoranda, işte, ofiste toplantı sırasında her an baştan çıkartılmaya çalışılabilirsiniz. Ofiste seks sadece filmlerde mi yaşanıyor sanıyorsunuz? Clinton bile evliyken oval ofiste bunu yaptıysa sizin neden oral ofisiniz olmasın, sizin neyiniz eksik? Tamam biliyorum partneriniz, onu da siz bulun artık canım

Evliyken kendinizi baştan çıkarmaya çalışırsınız

ona öyle bir ceza ver ki zevkten kudursun
ona öyle bir ceza ver ki zevkten kudursun

Cinsellik evliliğin ana taşıyıcı kolonlarından biri gibidir. Seneler geçtikçe evliliğinizi sarsacak depremler artar, kolon zayıfsa da bina çökebilir, bu yüzden mutlu ilişkilerde fantezilerle kolonlar güçlendirilmeye çalışılır.

Bekar seksi sürpriz yumurta gibidir

Çok konuşan iddalı bir sörfçüysen dalganın gerçekten büyük olması gerek
Çok konuşan iddalı bir sörfçüysen dalganın gerçekten büyük olması gerek

Bekarken partneriniz yerinde duramayan kıpır kıpır bir yaramaz da çıkabilir, fok balığı da çıkabilir, sapık da çıkabilir romantik bir Don Juan da olabilir. Eğer doğru kişi değilse yanlış bölgelere çalışarak tüm keyfinizi de kaçırabilir.

Evli nereyi öpeceğini bilir

Kapa gözlerini bırak kendini o seni ezbere biliyor
Kapa gözlerini bırak kendini o seni ezbere biliyor

Evliyseniz sürprizlere yer yok, en hassas noktalarını ezbere bildiğiniz eşiniz ile her seferinde hazzı en zirvede yaşayabilirsiniz.

Bekarsan risk altındasın

Riski sıfırla mutlu yaşa
Riski sıfırla mutlu yaşa

İlk görüşte etkilendiğiniz karşı cinsiniz cinsel hastalık taşıyorsa muhtemelen bunu size söylemeyecektir. Çok daha dikkatli olmalısınız. Evet biliyorum çok bilinçli, dikkatlisiniz, karşınızda şapka çıkartıyorum, ama siz o şapkayı sakın çıkartmayın.

Evli olsanız da siz yinede korunun

Sabreden koca muradına erermiş, sabret
Sabreden koca muradına erermiş, sabret

Evliyken cinsel hastalıklara yakalanma riskiniz sıfır denebilecek kadar düşük olsa da yatak odanızın ateşini 1-2 sene söndürmek istemiyorsanız siz yinede korunmayı unutmayın ;)

Son olarak her durumun her kişilik için geçerli olmadığını hatırlatır, ama yinede arzularınıza söz geçiremiyorsanız doğru kişiyi bulup evlenin derim. Çünkü evlilik sadece belediye başkanın (artık kınanmadan sevişebilirsiniz evladım) izni ile olan bir eylem değildir. Sizin ve doğacak muhtemel çocuklarınızın geleceğini de maddi ve manevi olarak sevginin gücüyle garanti altına almak demektir.

Şimdilik kısa bir ara, kendinize iyi davranın ;)Anahtar Kelimeler

Bekardan Evliye Seksin Devinimi!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Bekardan Evliye Seksin Devinimi! . tanıtımı. Bekardan Evliye Seksin Devinimi! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Bekardan Evliye Seksin Devinimi! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Bekardan Evliye Seksin Devinimi!

Bekardan Evliye Seksin Devinimi! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Bekardan Evliye Seksin Devinimi! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Bekardan Evliye Seksin Devinimi!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Bekardan Evliye Seksin Devinimi!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Bekardan Evliye Seksin Devinimi! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Bekardan Evliye Seksin Devinimi! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Bekardan Evliye Seksin Devinimi! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Bekardan Evliye Seksin Devinimi!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Bekardan Evliye Seksin Devinimi! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Bekardan Evliye Seksin Devinimi!

"Şimdi kötüler için Bekardan Evliye Seksin Devinimi!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Bekardan Evliye Seksin Devinimi! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Bekardan Evliye Seksin Devinimi! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Bekardan Evliye Seksin Devinimi! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Bekardan Evliye Seksin Devinimi! .

Bugünün Bekardan Evliye Seksin Devinimi!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar