Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

Kimse ben cinsel ilişkiye önem vermem demesin. Bunu size söyleyen olursa da bilin ki yalan söylüyordur. Sonuçta bu fizyolojik bir ihtiyaç. Aynı uyku, yemek veya nefes almak gibi.

Hiç düşündünüz mü "kadınlar neden kaslı erkeklerden etkilenir?" diye. İnsanların ağzından sözler çıkmasa da bilinç altında cinsel düşünceler dolaşır ve içinde düşünceler "bu adam beni bir alsa" diye uzar gider.

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

Neyse fazla cıvıtmayalım ve konuya dönelim; kadınlarda cinsel istek erkeklere göre oldukça yüksektir. İdeal bir cinsel birleşim en az 20 dk sürmelidir. Bazı erkekler bu konuda kendini abartır "yalarım, yakarım, yıkarım parçalarım" vb. Sanki bunların suyu terkostan geliyor, bunlara da çok kulak asmayın. Geneli kolpacıdır.

Cinsel ilişkide performansınızın yüksek olmasını istiyorsanız spor yapacaksınız.

Kimse em küm etmesin yiyorsunuz yağlı şeyleri üstüne bir de sigara, kola, kahve. Vücut felç, ondan sonra motor teklemeye başlıyor. ☹️ Düzenli olarak en az bir spor branşını yapın. Hem bu sizi daha çekici gösterir, hem de performans sağlar. Şimdi size cinsel gücünüzü artırmak için birkaç hareket söylemek istiyorum.

Kardiyo egzersizi

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!
Koşu veya ip atlama olabilir. Bu iki egzersiz kan akışınıza ve nefes almanıza çok fayda sağlar. İp atlamanın en önemli avantajı; fazla alana ihtiyacınız olmamanızdır. Cinsel ilişkide nefes çok önemli bir etkendir. Çünkü çoğu erkek tıkanıyor. Bu yüzden ciğerleri genişletmek ve kana iyi oksijen pompalamak şart.

Mekik egzersizi

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!
Özellikle de erkeklerde karın ve bel kasları çok önemlidir. Bel deyip de geçmeyin bütün iş orada bitiyor.

Yüzme

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!
Yüzerek kas yapmak ve yağ yakmak çok zor iştir herkes beceremez. Fakat yüzmenin en önemli özelliği kemik sistemine çok iyi gelmesidir. Vücudun her tarafı çalıştığı için esnek bir vücuda sahip olursunuz.

Plank egzersizi

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!
Şınav pozisyonunda kollar öne bükülerek sabit durulan bir harekettir. Ne kadar şınava benzeyen bir hareket olsa da yapımı şınavdan daha zordur. Çünkü sabit durmak bütün kaslarınızı çalıştırır, belli bir süre sonra titremeye başlarsınız.

Deve-cüce egzersizi

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!
Bu egzersiz daha çok postür düzeltmede kullanılan bir harekettir. Amaç omurgayı esnetip düzgün bir görüntü elde etmektir. Tabi ki bizim istediğimiz de cinsel ilişkide daha esnek bir omurgaya sahip olmak. Bu hareketin yüz üstü yatıp kollar öndeyken kafayı yukarı kaldırıp kolları arkaya çekerek yapılan başka bir şekli daha var.

Yoga ve taichi egzersizleri
Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

Kadınlara önerim bu sporlardan biri ile uğraşmalarıdır. Vücudu çok esnek yapıyor. Benim kadın bir taichi hocam vardı ben böyle esnek vücut görmemiştim. Kadını seyrederken içim eriyordu.

Anahtar Kelimeler

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! . tanıtımı. Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

"Şimdi kötüler için Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler! .

Bugünün Cinsel İlişki İçin Performans Arttıracak Egzersizler!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar