Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Cinsel sendromlar

Hayatımızın en keyifli anlarındandır cinsel saatlerimiz
Hayatımızın en keyifli anlarındandır cinsel saatlerimiz

Nasıl anlatsam bilemiyorum ama birazcık araştırma ve okuduğum yazı makale ve kitaplara, hatta insanlardan duyduğum tecrübe hikayelerine göre insanlarda farklı farklı cinsel sendromlar mevcut, kimisi masumane ama kimisi ciddi boyutta korkutucu bu gün biraz bu sendromlara göz atalım birlikte, belki bilmeden bizlerde sendrom taşıyor olabiliriz :)

Fahriye abla sendromu

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Çok ilginç bir ismi var değil mi? İlk duyduğumda çok komik gelmişti lakin pek komik değil hatta ciddi diyebilirim. İlişkide kadının erkekten büyük olma haline verilmiş bir isimmiş. Çok eski bir yakıştırma ama zamanında mahallenin genç güzel dul hatunu Fahriye abladan kalmış, yaşları küçük gençlerin taze az büyük dul hatuna olan sevdalarından...

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Zamanımızda biraz şekil değiştirmiş, şimdilerde sevgi ve arzu direk birliktelikleri getiriyor. Sanırım erkekler biraz daha geç olgunlaştığı için, olgun kadınların tecrübe ve duygusal anlamda onları sarıp sarmalayışlarını tercih eder olmuşlar. Ve erkekler bu kadınları cidden çok seviyorlar sadece cinsel anlamda değil, duygusal anlamda da ciddi boyutta bir sevgi bu, ve sanırım erkekler böyle kadınlarla birlikte büyümek istiyor. Lakin biraz toplumsal baskıya maruz kalmak zorunda olduklarını unutmamalarını tavsiye ediyorum. Yani işleri zor aslında, kararlılık ve mücadele şart...

Don juanizm sendromu

O gözlüğün altındaki bakışlar nasılda can yakmak konusunda usta ahh ah
O gözlüğün altındaki bakışlar nasılda can yakmak konusunda usta ahh ah

Ah şu sendrom...

Aslında nasılda tehlikeli, insanı zamanla egosuna esir hale getirme olasılığı çok yüksek. Çünkü karşısına çıkan kişilerle devamlı olarak cinsel ilişkide bulunarak, o kişileri adeta bir eşya yerine koyması ve bu yaşadığı cinselliklerden gene de sıkıntı duyması ve sürekli olarak eş değiştirme isteğinin adıdır. Bir süre sonra duramaz hale gelir böyle insanlar ve mutlu olmayı unuturlar.

Duygusal penis sendromu

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Aslında bana çok ilginç gelse de biraz düşününce olası geliyor, zira stresin bize neler yaptığı malum.

Bu sendromda modern hayatta erkekte aile ve hayat düzenini sürdürmedeki yetersizlik endişesi, yaşam koşullarını iyileştirememek, sorumluluklarını yerine getirememe korkusunun meydana getirdiği kaygılar, erkeği duygusal penis sendromuna iten sebeplerden sadece bazıları. Bu kaygılar bazen erkeği sağlıksız alışkanlıklara yönelmesine sebep olabiliyor. Ayrıca bu kadar stres altında olup da kilo almayan yok gibi, zira duygusal çöküntü kötü beslenmeyi getiriyor, ve hiç egzersiz yapmayan erkek haline gelebiliyorlar, çeşitli sağlık sorunları yaşayan, gergin ve agresif depresyon belirtisi gösteren bir sürü erkek var. Bu stres cinsel yöndeki olumsuz etkiyi iyice çoğaltıyor.

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Bazen fazlaca kafasına doladığı sorunlar cinsel açıdan problemleri getiriyor. Birkaç sefer sertleşemeyen erkek, eşinden uzak duruyor yetmediğini düşündüğü için. Korku endişeli erkek eşinden kaçarak sorunu görmezse unutur zannediyor. Oysa sorun görmezden gelinerek değil konuşarak çözülür. Hal böyle olunca daha kırgın veya öfkeli hisseden bir adam çıkıyor karşımıza. Birazcık hassasiyet ve birazda güvenin beyler bir kadın sizi seviyorsa her şeyinize ortak olur zaten...

Sürekli cinsel uyarılma sendromu

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Ah nasıl bir dert bilmek dahi istemeyeceğinizi düşünüyorum zira her an uyarılma halinin insan üzerindeki etkisini azıcık empati yaparak az çok kestirebilirsiniz.

Bu sendrom kadınlarda sıklık göstermekte ve sürekli herhangi bir cinsel uyarıcı etken olmaksızın uyarılıp kasılma, kasıklarda zamanla ağrı, vajinal bölgede sızı ile kendini gösterip devamlılığı olan bir sendrom. Kesinlikle uzman bir hekimin destek ve tedavisi gerekli. Ohhh sürekli tahrik olmak ımmm ne güzel demeyin bir süre sonra sancıdan oturamaz hale gelebiliyorsunuz aman dikkat.

Elim sende sendromu

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Offf inanın en zorlandığım ve yazarken bile Allah korusun dediğim sendrom...

Vajinismus eşi olan sağlıklı bir erkeğin eşinin tedavi sürecinde duygusal olarak istenmeme ve dışlandığını düşünmesinden kaynaklanan eşine karşı sorumluluk yerine getirememe ve doyuma ulaştıramazsam yetemezsem korkusundan kaynaklanan işlevsel bozukluklar. Ohhh sonunda yazabildim inanın çok kasıldım yani çok zor bir durum bir erkek için, tamam vajinismus kadının elinde olan bir hastalık değil lakin erkeğin de tedavi bitimine doğru tükenip hasta olma riski çok tehlikeli ve aynı zamanda üzücü de bence.

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Hayatta ne olursa olsun hiçbir şey bizden önemli değil o yüzden sendromlarla bile olsa hayatın tadını çıkarmanın yollarını bulmalıyız.

Sendromların hayatınıza hükmetmesine izin vermeyin, siz sendromlarınıza hükmedin...

Hayatın tekrarı yok sıkıca sarılın sevdiklerinize...

#masalınyazdıkları

#masalvefahriyeabla:)Anahtar Kelimeler

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım . tanıtımı. Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

Her etkinlik için gerçek şu ki, Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım" demiştim.

"Keşke iyi bir x Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

"Şimdi kötüler için Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım .

Bugünün Cinsel Sendromların Bazılarını Tanıyalım

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar