Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

Kadınlarda orgazm, biyolojik yapı itibariyle erkeklerden çok daha farklı, çok daha yoğun ve gizemlidir. Bir erkeğin orgazm olup olmadığını anlamak çok kolaydır. Kadınlar için aynısını söyleyemeyebiliriz. Kadınlarda orgazm süresi ortalama 20 saniyedir. Ancak erkeklerin aksine, kadınlarda orgazm çeşitli şekillerde gerçekleşir. Farklı bölgelerin uyarılmasıyla kadınlar, birbirinden farklı etkileri ve çıkış noktaları olan zirveleri, erkeklere göre daha farklı ve daha yoğun yaşarlar.

Kadınlarda orgazm, temel olarak vajinal orgazm ve klitoral orgazm olarak ikiye ayrılır. G noktası orgazmı daha farklı gibi gözükse de aslında bir vajinal orgazm çeşididir. Cinsel ilişki sırasında, çoğu zaman uyarılmayan erojen bir bölgenin uyarılmasıyla ortaya çıkan ama diğerlerine göre daha farklı hissettiren bir orgazmdır.

Vajinal orgazm

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

Vajinal orgazm, temel olarak cinsel ilişki sırasında vajinanın uyarılmasıyla kadının orgazma ulaşmasıdır. Genel olarak vücudun, kasların ve vajinanın dış duvarlarının kasılması, vajinal orgazmın belirtileri arasındadır. Birçok kadın, kimi zaman klitorisi uyararak mastürbasyon yapma alışkanlığından, kimi zaman ilişki sırasında klitorisin uyarılmasıyla orgazm alışkanlığından dolayı ilişki sırasında vajinal orgazm olmakta zorlanır. Vajinal orgazmı öğrenmek mümkündür. Gerek kasları çalıştırarak, gerek kritoris uyarılmasından kaçınarak, birçok farklı yöntemle ve ilişki sırasında sadece penis tarafından vajinanın uyarılmasıyla orgazma ulaşılabilir.

G noktası orgazmı vajinal bir orgazm olsa da, çoğu cinsel ilişki sırasında o nokta uyarılmaz ve normal vajinal orgazm gerçekleşir. Tabii eğer gerçekleşirse... Klitoral orgazmın aksine, ilişki sırasında orgazmın yarım kalması birçok kadının sıkça yaşadığı bir sorundur. Erkekler ilişki sırasında orgazma çabucak ulaşabilirken kadınlar, yapılan araştırmalara göre yaklaşık 15 dakikaya ihtiyaç duyarlar. Siz de bu sorunları yaşamak istemiyorsanız partnerinizin size ayak uydurmasını sağlayacak Okey Rötar tam size göre. Okey Rötar, içerdiği geciktirici krem sayesinde zevkinizi uzatacak ve artık orgazmınız yarım kalmayacak!

Klitoral orgazm

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

Klitoriste penisten ve vajinadan çok daha fazla sayıda, yaklaşık sekiz binin üzerinde sinir ucu bulunur ve bu nedenle klitorisin uyarılmasıyla orgazm olmak, ilişki sırasında vajinal orgazma ulaşmaya göre çok daha kolaydır. Uyarılmanın başlarında normale göre daha dışarıda bulunan klitoris orgazm sırasında eski yerine geri döner, vücuttaki kaslarda sayısı ve yoğunluğu kişiden kişiye ve orgazmdan orgazma değişen kasılmalar başlar ve boşalma gerçekleşir.

Klitoral orgazm temel olarak iki şekilde olur:

  • Birincisi, ister ilişki sırasında olsun, ister cinsel ilişki harici; sadece klitorisin uyarılması şeklinde
  • İkincisi de ilişki sırasında karşı cinsle temas ve sürtünmeyle klitorisin uyarılması şeklindedir.

İdeali elbette ki ikincisidir, ancak birçok kadın ilişki sırasında klitoral orgazm yaşayamayıp bu yoğun zevkten mahrum kalır. Yapılan araştırmalara göre, kadınların yüzde yetmiş ile sekseni orgazma ulaşmak için doğrudan klitorisin uyarılmasına ihtiyaç duyar.

Çoklu orgazm

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

Çoklu orgazm, aslında ilişki sırasında tek bir orgazm yaşanması yerine, kısa bir süre içerisinde üst üste yaşanan bir dizi orgazmı ifade eder. Kadınlarda, erkeklerden farklı olarak orgazm sonrası tepkisizlik süresi bulunmadığından kadınların çoklu orgazm yaşamaları mümkündür. Bazı uzmanlara göre tüm kadınlar potansiyel olarak çoklu orgazm yaşayabilirler. Ancak verilere göre çoklu orgazm yaşayan kadınların yüzdesi oldukça düşüktür.

O noktaya ulaşabilmek zor olsa da, çoklu orgazm kadınlara kısa bir süre içinde birden fazla orgazm yaşattığı için çok özeldir. Ancak, ikisini de yaşayan kadınların büyük bir kısmı, yaşadıkları tek orgazmın, tek seferde ve patlayıcı bir şekilde gerçekleştiğinden çoklu orgazma göre daha iyi olduğunu söylüyorlar. Çoklu orgazma ulaşmasalar da kadınların büyük bir bölümü tek orgazmı daha yoğun yaşayarak zevk noktasında zirveye çıkabilirler. Yapılan tüm araştırmalara göre, kadınların büyük bir çoğunluğunun cinsel ilişki sırasında orgazma hiç ulaşamadığını da düşünürsek çoklu orgazm belki de zannettiğimiz kadar önemli olmayabilir.

Hiç çoklu orgazm yaşadınız mı? Siz nasıl bir orgazmdan hoşlanıyorsunuz? Sizce hangi orgazm sizi daha kolay zirveye ulaştırıyor?Anahtar Kelimeler

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? . tanıtımı. Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

"Şimdi kötüler için Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir? .

Bugünün Çoklu Orgazm: Nedir, Ne Değildir?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar