Corona Günlerinde Sexting!

Corona Günlerinde Sexting!
Corona Günlerinde Sexting!

Evet evlerde kapalı kaldık, bazılarımız sevgilisi ile görüşüyor ama ya uzakta olanlar ya da korkudan yanyana gelmeye çekinenler...

Bu bencemde size sexting konusunda ucuzlaşmadan nasıl uzmanlaşacağınızı anlatacağım.

Not: Tamamen güvendiğiniz ve sizi sonrasında zor duruma sokmayacak partnerle yapılması şiddetle tavsiye edilir. Seksten başka bir şey düşünmüyorsunuz diyerek duyar kasacaklar bir zahmet can sıkmasınlar.

Şimdiden iyi eğlenceler :)

Sexting nedir?

Corona Günlerinde Sexting!

Bilen var bilmeyen var. Temelden başlamak iyidir. Sexting, partnerinizle sanal olarak cinsel içerikli yazışma, video, fotoğraf paylaşmaktır. Sadece uzak mesafe ilişkilerinde değil monotonlaşan cinsel hayatı biraz da olsa canlandırmak, akşam yanına gideceğiniz partnerinizle ön sevişmeyi erkenden başlatmak için de kullanılabilir.

Kurallar

Sınırlarınızı belirleyin

Corona Günlerinde Sexting!

Cinsellikle ilgili her konuda olduğu gibi burada da partnerinizle sınırları belirlemek önemli. Sexting gerçekten ucu bucağı belli olmayan bir alan. İstediğiniz tatlı bir şekilde cilveleşmek mi yoksa gece yarısı buluşup olayı ayrı bir boyuta taşımak mı? Bu size ve sesvgilinize kalmış.

Dikkatini çekin

Corona Günlerinde Sexting!

Seni istiyorum; bir çok insan için sıradan bir cümleden öteye gitmez. Partneriniz buna tepki vermeyebilir ya da olay daha bu noktada tıkanabilir. Ama kucağına oturmak istiyorum dediğiniz anda sevgilinize olayı ilerletmek için pas vermiş olursunuz. Aklımdan çıkmıyorsun cümlesinin sonuna ekleyeceğiniz biraz şeytani bir emoji bile olayı başka bir boyuta taşıyacaktır.

Destan yazmanıza gerek yok

Corona Günlerinde Sexting!

Kısaltmalar, ima etmeler, benzetmeler ve gereksiz emoji kullanımı karışınızdakini bir süre sonra sıkacaktır. Kısa ve net mesajlar kullanın. Çift olarak size özel kelimeler ya da terimler uydurarak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sorduğunuz sorular evet / hayır gibi kısa yanıtlar değil konuyu daha da seksi hale getirecek içeriklerde olmalı.

Bekletin

Corona Günlerinde Sexting!

Fazla naz aşık usandırır ama burada amacımız naz değil. Beklentiyi, heyecanı, bir sonraki mesajı, resmi vb. tutkuyla beklemesini sağlamak. Size tutun da 1 saat bekletin demiyorum ancak kısa süreli molalar tutkuyu arttıracaktır. Ayrıca bu mesajları gün içinde sürpriz olarak gönderirseniz size hemen yanıt vermesini beklemeyin. Sabırlı olun. Belki telefonuna bile bakamayacak durumda. ' Çalıştığın masanın altında olmayı çok isterdim' gibi bir mesaj inanın cevapsız kalmaz.

Seks sonrası için de kullanın

Corona Günlerinde Sexting!

Diyelim ki harika bir gece geçirdiniz ve tadı damağınızda kaldı. Siz de ertesi gün aklınızdan sahneler geçerken tekrarlamayı ne kadar istediğinizi fark ettiniz. ' Bugün yürürken zorlanıyorum' ya da ' Dün gece denemediğimiz bir pozisyon var' gibi vurucu cümlelerle bütün gün gözünün önünde hayalinizin dolanmasını sağlayabilirsiniz. Tabii seks dolu bir geceyi de garanti altına almış olursunuz.

Kendiniz olun

Corona Günlerinde Sexting!

Moraliniz bozuk, aklınızda başka şeyler var. Böyle durumlarda ne kendinizi ne partnerinizi zorlamayın. Sanal bile olsa konu seks olunca kafanızın rahat olması birinci kural. Kendiniz olun, ucuzlaşmayın. Belki daha önce anlatmaya çekindiğiniz fantezilerinizi belli etmenin zamanı gelmiştir. Ama ne yaparsanız yapın olmadığınız biri gibi davranmayın, gerçek hayatta söylemeyeceğiniz kelimeleri ve yapmayacağınız şeyleri kullanmayın. Sonra komik duruma düşebilirsiniz.

Sadece yazı olmasın

Corona Günlerinde Sexting!

İşin belki de en önemli kısmı ve bu noktayı geçecekseniz partnerinize % 1500 güvenmeniz gerekiyor. Göğüs çatalınız, bacaklarınız, belki sadece ayaklarınız ya da yazıştığınız kişi eşiniz vb. ise tamamen çıplak olduğunuz ya da şık çamaşır takımlarıyla çekilmiş resimlerinizi kullanmanın tam zamanı. Üzerinde konuştuğunuz pozisyonu canlandırarak onu da paylaşabilirsiniz. Erkekler için ise, burada bir tüyo, kadınlar genelde sadece cinsel organ resmi görmek yerine ellerinizle kavradığınız ya da onu okşarken çektiğiniz kısa bir kaç saniyelik videoları tercih ediyorlar.Anahtar Kelimeler

Corona Günlerinde Sexting!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Corona Günlerinde Sexting! . tanıtımı. Corona Günlerinde Sexting! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Corona Günlerinde Sexting! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Corona Günlerinde Sexting!

Corona Günlerinde Sexting! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Corona Günlerinde Sexting! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Corona Günlerinde Sexting!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Corona Günlerinde Sexting!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Corona Günlerinde Sexting! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Corona Günlerinde Sexting! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Corona Günlerinde Sexting! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Corona Günlerinde Sexting!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Corona Günlerinde Sexting! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Corona Günlerinde Sexting!

"Şimdi kötüler için Corona Günlerinde Sexting!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Corona Günlerinde Sexting! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Corona Günlerinde Sexting! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Corona Günlerinde Sexting! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Corona Günlerinde Sexting! .

Bugünün Corona Günlerinde Sexting!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar