Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Cinsellik çiftlerin en özel anlarını oluşturur. Hem birbirlerini daha iyi tanımalarını, hem keşfetmelerini hem de aralarındaki bağı güçlendirmelerini sağlar. Seksin faydaları elbetteki sadece bunlar değildir. Sağlık açısından da sayılamayacak kadar çok faydası bulunmaktadır. Gelin bunların başılacalarını hep beraber inceleyelim

1)Bağışıklık sisteminizi güçlendirir

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Seksin belki de en büyük faydalarından birisi bağışıklık sisteminizi güçlendirmesidir. Özellikle salgınla uğraştığımız şu zor günlerde en önemli şey bağışıklık sistemimizin sağlam güçlü olmasıdır. Bu sebeple #Evdekal ve seviş :)

2)DHEA hormonunun seviyesini arttırır

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Öncelikle nedir bu DHEA hormonu diyorsanız eğer hemen açıklayalım. DHEA hormonu, erkeklerde ve kadınlarda üretilen androjen ve östrojen hormonunun bir benzeridir. Orgazm sırasında 5 katına çıkar. Libidoyu arttırır, kas ve iskelet sistemini güçlendirerek daha sağlıklı ve tutkulu bir cinsellik hayatı sunar. Aynı bir döngü gibi sevişerek hormonları arttırın, hormonlar arttıkça daha çok sevişin :)

3)Stresi azaltır

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Hepimizin çeşitli sorunları var ve bütün gün stres içinde koşuşturabiliyoruz.Yapılan araştırmalara göre erkekler stresli olduklarında, kadınlar ise stresten kurtulup bir nebze olsun rahata erdikleri zaman daha çok seks yapma eğiliminde oluyorlarmış. Seksin stresi azalttığı bilindiğine göre erkekler daha doğrusunu yapıyor gibi :)

4)Ağrılarınızın hafiflemesini sağlar

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Öpmenin bilinmeyen bir etkisi de ağrıları azaltmasıdır. Sanırım gel öpeyim de geçsin denmesinin bir sebebi de bu :) Sadece bu değil aynı zamanda cinsel ilişki sırasında aşk hormonu olarak bilinen oksitoksin ve endorfin salgılanır. Bu sizi mutlu ederken ağrılarınızı da azalmasına yardımcı olur

5)Zayıflamanıza yardımcı olur

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Zayıflamak isteyenlere duyurulur. Cinsel ilişki sizi forma sokabilir. Tabiki bunun yanında diyet de şart. Spor salonuna gidip koşacağınıza #Evdekalın ve tutkulu bir cinsel ilişki yaşayın. Araştırmalara bir göz atıldığında seks esnasında ortalama olarak 200-300 kalori yakmanızı sağlar. Tabi buna 1-3 dakika süren ilişkiler dahil değil :)

6)Kalp-damar sağlığını güçlendirir

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Belfast Queen’s Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre,haftada 3 ya da daha fazla sayısa seks yapan erkeklerde kalp krizi riskini %50 azalttığı tespit edilmiştir ama tabi ki çok fazla abartmayıp, kalbimi güçlendireyim derken kalpten de gitmeyin. Her şey dozunda güzel :)

7)Adet ağrılarının azalmasını ve adet döngüsünün düzenlenmesini sağlar

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Kadınlarda adet sancılarının ne kadar yoğun olduğunu hep duyarız. Hatta bir çok erkek bu dönemde trip üzerine trip yerken stres topu haline gelebiliyor. "Her yerim şiş şiş gelme üstüme" söylemleri kulaklarımızda çınlar :D Haftada bir seks yapmak ağrılarınızı azaltırken, özel günlerinizi de dengeye sokacaktır.

#Pulsarr

Ne yaparsan yap aşk ile yapAnahtar Kelimeler

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! . tanıtımı. Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

"Şimdi kötüler için Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası! .

Bugünün Düzenli Seks Hayatının İnanılmaz 7 Faydası!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar