Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Orgazm olmak ya da olmamak. İşte bütün mesele bu :D Kadınlar için de erkekler için de orgazm olabilmek çok önemlidir. Hatta bir çok kadın orgazm olamamaktan ya da orgazm taklidi yapmak zorunda bırakılmaktan dolayı şikayetçi durumdadır. Orgazm söz konusu olunca da akla hep kadınların orgazmı gelmektir. Peki ya erkeklerin orgazmı hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? Gelin hep beraber erkeklerin orgazmı hakkındaki doğru bilinen yanlışlara bakalım.

Boşalma ve orgazm aynı anda gerçekleşmez

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

En yaygın bilinen yanlışlardan birisi erkeklerde orgazm ile boşalmanın aynı anda gerçekleştiğidir. Orgazm ile boşalma aynı anda gerçekleşebilse de çoğunlukla erkeklerde orgazm boşalmadan önce gerçekleşir. Geri çekilme yönteminde o an gelince geri çekilememe sebeplerinden birisi de budur :) Ayrıca boşaldıktan sonra da orgazm gerçekleşebilir.

Erkekler de orgazm taklidi yapar

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Sadece kadınları orgazm taklidi yapıyor sanıyorsanız eğer yanılıyorsunuz. Erkeklerde orgazm taklidi yapar ama malum erkekler iyi yalancılar değillerdir. O sebeple yakalanırlar :)Genellikle ilişki uzun sürdüğü zaman partnerinin bundan sıkılabileceğini düşünen erkekler orgazm taklidi yaparlar. Ancak erkeklerin orgazmı boşalma ile sonuçlandığından dolayı bu hiç kolay bir iş değildir. Genellikle prezervatif varken yaparlar. Sonradan göstermeden çıkarmaları gerekir. Araştırmalara göre erkeklerin orgazm taklidi yapma oranı hiç de az değil, %25-30 oranında.

Orgazma ulaşma ve orgazm olma süreleri kısadır

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Erkeklerin ilişki sırasında orgazma ulaşma süreleri 3-7 dk. arasındayken orgazmı yaşama süreleri ise 3-15 sn. arasındadır. Tabi ki orgazma ulaşma süresini hatrı sayılır şekilde uzatmak kegel egzersizleri ve düzenli ilişkiye girmek gibi faktörlerle mümkündür.

Erkeklerin 2.ilişki için toparlanması süresi değişkendir

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Kadınlar arka arkaya ve çoklu orgazm yaşayabilirler ancak erkeklerin ilk ilişkiden sonra 2.yi yaşaması için belirli bir süre geçmesi gerekmektedir. Bu süre birkaç dakikadan 1 saate kadar uzayabilen bir aralıkta gerçekleşir. Yine araştırmalar göstermiştir ki birkaç dakika içinde bunu yapabilen erkekler birer terminatördür :D

Erkekteki fazla kilolar orgazmı etkiler

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Vücuttaki fazla yağlar hem sağlığı etkilemekte hem de göze hoş gelmemektedir. Bunun yanı sıra erkeklerdeki özellikle karın bölgesindeki fazla yağlanmalar boşalma sırasındaki sperm miktarının azalmasına sebep olmaktadır.

Erkeklerde G noktasının rolü

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Erkeklerde de kadınlardaki gibi G noktası vardır ve doğal olarak bu noktadan zevk alırlar. ancak erkekler bu noktayla uğraşşılmasını pek istemezler. Çünkü anüse çok yakın bir noktadadır. En iyi şekilde anüsten ulaşılsa da anüs ile testisler arasındaki noktaya baskı uygulayarak da ulaşabilirsiniz. Baskı can yakmaması için çok fazla olmamalıdır.Anahtar Kelimeler

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! . tanıtımı. Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

"Şimdi kötüler için Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler! .

Bugünün Erkek Orgazmı Hakkında Yanlış Bilinenler ve Bilinmesi Gerekenler!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar