Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

Öncelikle bu bence ‘’Erkeği gözle boşaltmanın 8 kuralı’’ veya ‘’Kadını takla attırarak orgazma ulaştırmanın 5 taktiği’’ gibi bir şey olmayacak. Kişisel tecrübelerimden, arkadaşlarımdan duyduklarımdan ve cinsellik üzerine yaptığım araştırmalarımdan öğrendiklerimle harmanlayarak ortaya yararlı bilgiler sunacağımı düşündüğüm bir bence olacak.

Ne yazık ki evlilik cinsel hayatı azaltır! Bu Türkiye’ye özgü bir durum değildir, araştırmalara bakıldığında dünya çapında evli çiftler, zamanla cinsel anlamda birbirinde uzaklaştığı görülmektedir.

Öncelikle genel bir sorunu kabul etmek gerekir. Türkiye’deki insanların büyük çoğunluğunun cinsel problemi var. Yapılan klinik araştırmalarına göre kadınların %70’i orgazm yaşayamıyor ve erkeklerin %60’ının performans sorunu var. Bu durumu meydana getiren sebepleri biraz irdelemek gerekir.

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

- İçine doğduğumuz kültür ve sistem üzerine kadın ve erkeği daha doğru yerlere oturtamadık. Bu da cinsellikte çekingenlik utangaçlık gibi davranışları ortaya çıkartıyor. Hala daha cinselliği erkeğin başlatması gereken bir aksiyon gibi görüyoruz. Sanki kadının cinselliği istemesi, bunu dile getirmesi ya da bunu belli etmesi basit, aşağılık bir hareketmiş gibi düşünüyoruz. Cinsellikten sadece erkek zevk alıyor, fayda sağlıyor ya da sadece erkeklerin istediği bir şeymiş gibi algı yaratıyoruz.

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

- Çiftler kavga ettiğinde ya da biri horladığında yataklar hatta odalar ayrılıyor. Bu durumda eşler arasında ki güveni isteği, birbirlerine olan yakınlaşmada problemlere sebep oluyor.

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!
-Çiftlerin birbirlerine dokunmalarında maalesef eksiklik var. Dokunma sadece tenle olmuyor, ayrıca tenle dokunmakta yetmiyor. Önce eşinin ruhuna dokunmak gerekir, gözlerinle vücuduna dokunmak gerekir ve o içten gelen sıcaklıkla eşinin tenine dokunmak gerekir. Ancak bir bütün halinde dokunduğunda eşinin kalbi senin için hızlı atmaya başlar.
Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

- Yatakta konuşmak birbirini övmek pek becerebildiğimiz bir şey değil. Yanında soyunduğumuz, en mahrem halimizi ona sunup teslim olduğumuz eşimize bir övgüde bulunmakta zorlanıyoruz. Ancak erkek ya da kadının seksapel hissetmeye ihtiyacı vardır.

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

- En önemlilerinden biri duygu, hissettirme meselesi. Duygusal olarak bir alışveriş olmadığında, kadının bir duygusu çıktığında ve bu erkek tarafından sahiplenilmediğinde, görülmediğinde bu durum zaman içinde kadınlarımızda çöküntüye sebep oluyor. Çünkü evlilikte kadın demek duygu demektir. Erkeklerde ise cinsel olarak eşinin, soğuk davranması, sırtını dönmesi, gönülsüz veya isteksiz olması kendilerini çok kötü hissetmelerine sebep olur. Kişiliklerine hakaret gibi algılar. Yetersiz, değersiz, arzulanmamış, istenmemiş gibi düşünür ve bu çoğu erkek bünyesi için kaldırması ve baş etmesi çok kolay bir şey değildir.

İşte bu gibi sorunlar sonrasında cinsel bazlı tartışmalar boy gösteriyor ve bir çiftin cinsellikle ilgili tartışmaları veya birbirlerini eleştirmeleri başladığında birbirlerinden soğumaları, cinselliğe mesafeli durmaları kaçınılmaz bir hal alıyor. Aslında bu konular dikkat edilmesi ve daha da detaylı ele alınabilecek meseleler.

Zaman ayırdığınız için teşekkürler. Dikkate alanların fayda sağlayacağını düşünüyorum.



Anahtar Kelimeler

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! . tanıtımı. Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

"Şimdi kötüler için Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter! .

Bugünün Evlilikte Cinsellik Zamanla Biter!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar