Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Orgazm, evrenler arası geçiş yolculuğu gibidir, karanlık tarafa geçiş ve sonra dönüş anı.. Kalp atışların hızlanıyor, nabzın bacak aranda atıyor. Bedenin şiddetle titremeye başlıyor. Nefesin partnerinin tenine çarpıp sana tekrar geri dönüyor, her şey sıfırlanıyor. Hem bedenin, hem ruhun, hem zihnin paramparça oluyor. Orgazm bir zevk dağının zirvesine tırmanış gibidir, oysa o dağın zirvesine tırmanış bile başlı başına bir zevktir.

Kontrolü elinizden bırakmayın

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Bir an önce rahatlamak yerine birazcık hazzı ertelemeye ne dersiniz? Orgazmın kontrolünü elinizde tutabilmek için sevişirken başka şeyler düşünmek gibi saçma yollara başvurmanıza hiç lüzum yok. Partnerinizi ve kendinizi mümkün olabildiğince uzun süre sevişmede tutmaya çalışın. Tam yükseldiğiniz an 10 saniye kadar hedefi şaşırtmanız yeter! Öpün, dokunun, okşayın, pozisyon değiştirin. Unutmayın ki, gecikmiş orgazm her ikinizin de en tatmin edici şekilde zirveye ulaşmasını sağlar. :)

Dilinizi kullanmaktan çekinmeyin

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Seksin vazgeçilmezlerinden biri de şüphesiz oraldır. Anlatmaya lüzum yok, verdiği hazzı zaten bilen bilir. Pek çok insan performans açısından başarılı olsa da, oral seks konusunda aynı başarıyı yakalayamıyor. Partnerine oral seks yapmaktan keyif alan ve bunu büyük bir ustalıkla yapan çok az insan var. Durum böyle olunca her iki tarafta oral seks konusunda aklını başından alan bir partnerle karşılaştığında tıpkı değerli bir hazine bulmuşçasına seviniyor. Haz ateşiyle yanıp kavrulan bedenlerin, kimi zaman oral seksle serinletilmeye ihtiyacı vardır. :)

Not: "Bitse de gitsek" havası vermeyin, sanki elinizden bıraktığınız an başka birisi kapacakmış gibi hırslı olun. :)

Kegel egzersizleri yapın

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Erken mi boşalıyorsunuz? Orgazm olamıyor musunuz? Hiç üzülmeyin yalnız değilsiniz. Çünkü dünyanın %60’ı orgazm olamıyor! Boşalma sorunları kaderiniz değil, bunun için bir çözüm var. Vücudunuzda boşalmayı ve orgazm olmayı kontrol eden pelvik kaslar vardır. Pelvik kaslarınızı geliştirerek erken boşalmayı önleyebilirsiniz. Kadınlarda kegel egzersizleri sayesinde çoklu orgazm, tekli orgazm, uzun lafın kısası “Allahıma bin şükür orgazm” bile olabilir. :)

Sessizliği bozun

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Seks sırasında öylece tavanı izlemek yerine ortamı ateşlemeye var mısınız? Kadınların sevişme sırasında nelerden zevk aldığını ve ne istediğini dile getirdiği nadir rastlanan bir durum. İsteklerinizi ve fantezilerinizi partnerinizle paylaşın. Siz isteklerinizi dile getirmediğiniz sürece partneriniz de herhangi bir değişiklik yapma yoluna gitmeyecektir. Argo sözler, saçlarınızın çekilmesi, göğüslerinizin okşanması, kalçalarınıza şaplak atılması ya da her neyse sizi daha çok gaza getiren bunu partnerinize fısıldayın.

Nefes alın

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Cinsel ilişki esnasında derin derin nefes alın. Nefes kontrolü orgazmı kolaylaştıran en etkili yoldur. Zirve noktasına yaklaşırken daha yavaş nefes almaya çalışın. Nefes kontrolü zirveye ulaşmanızı ertelemenizi sağlayacak ve yüksek bir doyumla son bulmasına sebep olacaktır. Zevkten havalara uçacağınız bir orgazm yaşamak için önünüzde artık hiçbir engel yok.

Sizi yakan ateşli geceler dileğiyle... ❤️

#beyazorkidem

Anahtar Kelimeler

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! . tanıtımı. Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

"Şimdi kötüler için Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey! .

Bugünün Hayatınızın En Keyifli Orgazmını Yaşamak İçin Yapmanız Gereken 5 Şey!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.