Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Daha önce erkek vücudunun zevk noktaları hakında bir bence yazmıştım. Bazı pembeli arkadaşlar, kadınlar için de zevk noktalarını yazar mısınız diye yorumlar atmışlardı.Onlara da gelsin bu bence :) Kadınlarla erkeklerin zevk noktaları birbirine benzese de anatomik olarak farklı oldukları için sinir uçları bakımnından da farklı bölgeler daha zengin olabilmektedir. Kadınların vücudundaki zevk noktalarını bulursanız ona mükemmel bir seks yaşatamama ihtimainiz yoktur.

Bacak içleri

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Bacakların üst kısmının iç bölgesi kadınlarda çok duyarlıdır. Orala başlayacaksanız eğer direk orala geçmek yerine bacak içlerinden öperek yavaş yavaş olay yerine ilerlemek her zaman daha anlamlı olacaktır :)

Diz arkaları

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Çoğu erkeğin bilmediği ya da ihmal ettiğini noktalardan birsi de diz arkalarıdır. Buradaki deri çok ince olduğu için kadınlar bu bölgeye doknulmasından çok zevk alırlar ancak buraya yapılan dokunuşlar ovar gibi değil parmak uçlarıyla çok narin bir şekilde dairesel olarak yapılmalı ya da dil kıvraklığı kullanılmalıdır.

Sırt

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Sırta yapılan ufak öpücükler ve ensede, saç diplerinden hissedilen nefesinizden sonra dil ile kürek kemiklerinin arasında aşağıya doğru inerken ne kadar zevk aldığına siz bile şaşırabilirsiniz. Ayrıca bu bölgeye yapılacak güzel bir masaj da ilişki öncesi gevşemeyi sağlayacaktır.

Dudak

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Dudaklar kadın için de erkek için de sinir uçlarının en çok toplandığı noktalardan birisidir. Doğal olaraj uzun ve güzel öpüşen bir partner her zaman için kadındaki yeterli uyarılmayı sağlayacaktır. Benim size önerim öpmeye başlamadan önce parmak uçlarınızı dudaklarda biraz gezdirin.

Göğüsler

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Önemini anlatmanın bile gerek olmadığı bölgerin başında geliyor aslında. Klistoris kadar sinir ucu barındıran bir bölgedir. Bu yüzden hoyrat davranışlardan kolayce etkilenebilmektedir. Sert ya da daha soft davranmak tamamen partnerinizin isteğine bağlıdır. Tercihim biraz sertlikten bir şey olmaz :)

Boyun

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Yine ünisex bir bölgeye geldik: Boyun :) Hem kadınlarda hem erkeklerde çok hassas noktalardan birisidir. Ateşli bir öpüşmeden sonra boyna bir yanından öperek inmek, arada dil darbeleri kullanmak; boynun diğer tarafına aynı şekilde gelindikten sonra orada kulak memesine geçiş yapmak, hem boyna hakkını vermek hem de diğer bir erojen blgeye geçiş yapmak için ideal bir yöntem olacaktır.

Klistoris

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Şüphesiz kadın vücudunda en fazla sinir ucu bulunan, her anlamda hassas bir bölgedir. Uyarıldığında şişer. Dairesel hareketler ve oral ile bir kadının orgazma ulşamasını bile sağlayabilirsiniz ama nezaket isteyen bir bölgedir. Çok hassas olduğu için en ufak bir diş darbesi ya da sert bir hareket bile fazlasıyla acıya sebebiyet verebilir.

NOT: Bu bölgelerin yanısıra perine bölgesi (vajina ile anüs arasında kalan kısım), kalçalar, saçlı deri, ense, bilek gibi bölgeler de erojen bölgeler arasındadır. Çok uzatmamak adına burada bırakıyorum. Çoğu özellik benzerlik gösterse de her kadın vücudu birbirinden farklı tasarlanmıştır. Siz de en çok haz aldığınız bölgenizi yorumlarda yazabilirsiniz. Umarım okurken keyif almışsınızdır.

Ne yaparsan yap, aşk ile yap.

#PulsarrAnahtar Kelimeler

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim . tanıtımı. Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

Her etkinlik için gerçek şu ki, Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim" demiştim.

"Keşke iyi bir x Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

"Şimdi kötüler için Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim .

Bugünün Kadın Vücudunun Zevk Noktalarını Keşfedelim

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar