Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Her kadın bunu ister! Delicesine orgazm olmak ve neredeyse duracak bir kalp... İşte bir kadının aklını başından olacak orgazmı onlara yaşatmanın rehberini sizlerle paylaşıyorum. Bu yazıyı lütfen sonuna kadar, kelimesi kelimesine okuyun. Gerekiyorsa tekrar okuyun ve kadınınıza yaşayabilecekleri en şiddetli orgazmı yaşatın. Çünkü onlar bunu hakediyor. ;)

Çalışsın bakalım parmaklar...

Bilinen en güzel yöntem; hazzı ertelemek!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Orgazmın kontrolünü elinizde tutar ve sevişmeyi uzatabildiğiniz kadar uzatırsanız sonuç mükemmel olacaktır. Hem kadın, hem erkek bu orgazm ile doruklara çıkacak ve adeta "Vezüv Yanardağı" gibi patlayacaktır!

Kadınınızın en sevdiği pozisyonu bulun!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Her kadının en sevdikleri arasında doggy pozisyonu mutlaka vardır. Onun isteklerine karşı gelmeyin, onun sevdiği gibi yapın ve sadece eğer işinizin ehliyseniz müdahale edin.

Bu arada bunu biliyor muydunuz?

Doggy pozisyonunda kadınların "G Noktası" dediğimiz hazzın en derinlerde hissedilen bölgesine en kolay bu şekilde ulaşırsınız. ;)

Nefes alış verişinize dikkat edin!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Eğer nefesleriniz senkronize olursa, kalp atış hızınız da senkronize olacak ve adeta bir bütün gibi hareket edeceksiniz. Nefes kontrolü doruk noktasına ulaşmanızı erteleyecek etkenlerden biri olduğu gibi partnerinizin ne zaman geleceğini de anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede onu tatmin etmenin zevkiyle, daha bir şevkle orgazm olacaksınız.

Bu olduğu zaman partneriniz sizden daha fazla etkilenecek, sonu gelmeyen bir orgazm serisiyle karşı karşıya geleceksiniz.

Aceleci davranmayın, oral yapmayı ihmal etmeyin!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Bir önceki yazımda belirttiğim gibi oral seks, ön sevişmenin bir kısmından ibarettir. Oral sekssiz bir ilişki meyvesiz ağaca, şoförsüz arabaya ve taşıtsız karayoluna benzer. Kadının zevkten çılgına dönmesini istiyorsanız, oral seks yapın!

Klitoristen davet beklemeyin, uğrayın!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

G noktası kadar zevk vermese de, her şey burada başlayıp burada biter. Oral seks yaparken klitorisi unutan, hatta ne olduğunu bile bilmeyenler kadınları bu zevkten mahrum bırakıyor. Bu da seksin kalitesini düşürüyor ve doğal olarak kadının orgazm olmasını zorlaştırıyor.

Gücünüzü hissettirin!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Yatakta çok zaman geçirmeyin. Onu hemen kucaklayın ve çalışma masanızın üstüne koyun. Oradan başka bir yere taşıyın. Kaldırın duvara yaslayın... Ellerini bir yerde toplayıp tek elinizle tutun ve diğer elinizle sarılın!

Tek bir noktayı bile bu hazdan mahrum bırakmayın!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Sinir uçlarının en yoğun olduğu bölgelerden biri de anüstür. Kadınınızın gizem dolu hazinesini dil dansından mahrum bırakmayın. Islak dil darbeleriyle bu yasak bölgede gezinmenin tadını çıkarın ki, kadınınızın zevkten nasıl deliye döndüğünü görün!

Not : Oralda soft, sekste hard olun. Çünkü bazen erkekler sertliğin oralda işe yarayacağını düşünüp, dişinin ve elinin ayarını kaçırabiliyor. Dudak tiryakiliği iyidir beyler. ;)Anahtar Kelimeler

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! . tanıtımı. Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

"Şimdi kötüler için Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri! .

Bugünün Kadınların Aklını Alırcasına Orgazm Yaşatmanın İncelikleri!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar