Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Birçok kadın çeşitli sebeplerden dolayı orgazm olamamakta. Hatta bunların bir kısmı sorunun ne ve nerede olduğunu bilmediğini söylemekte. Peki günlük yaşantıda kadınların orgazm olmasını etkileyen faktörler olabilir mi? Elbetteki olabilir. Hep beraber bunlara bir göz atalım KScanlar :)

1)Su içmemek

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Su içmenin ne kadar yararlı olduğunu burada tabiki anlatmayacağım ama su içmenin uyarılmanızı sağlayan dokuların verimli çalışmasını sağladığını da bilmeniz gereklidir. Burada kasıt damacanalarca su içmek değildir. Aman orgazm olayım derken su zehirlenmesi yaşamayın :) Günlük tüketilmesi gereken 2 litre civarıdır. Ramazan ayında özellikle vücudu susuz bırakmayın.

2)Uzun süre oturmak

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Uzun süre oturduğunuz zaman sadece beliniz, boynunuz ağrımaz. Aynı zamanda pelvik kaslarınız da kısalır. Pelvik kasların kısalması ve ağrı yapması orgazm olmanızı güçleştirecektir. Bu daha çok ofis ortamında çalışan kadınlar için bir problemdir. İmkanınız varsa periyodik aralıklarla kalkıp 1-2 dk hareket edin.

3)Topuklu ayakkabı giymek

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Sürekli topuklu ayakkabı giymek bel kaslarınızı yıpratırken, pelvik kaslarınıza giden sinirlerinize de hasar veriyor. Bunun sobucu olarak yeterli uyarılma sağlanamayabiliyor. Aynı zamanda topuklu ayakkabı giymek, vücudun pozisyonu gereği pelvik kaslarınızı kasılı hale getiriyor ve vücut bu kasların kasılmasını normal olarak algılmaya başlıyor. Bu kaslar kasılmaya alıştığı için ilişki sırasında kasılmaları için yeterli uyarılma sağlanamayabiliyor.

4)Oksitosin Hormonu

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Karşınızda aşk hormonu olarak da bilinen: Oksitosin. Bu hormonun yetersizliği orgazm olmayı zorlaştırmaktadır. Yani partnerinize duyguduğunuz aşk, aranızdaki romantizm, gözlerinin içine bakıp aşk ile ilişkiye girmek orgazm olmanızı kolaylaştırmaktadır. Boşuna "Ne yaparsanız yapın, aşk ile yapın" demiyoruz :) Stresi belki ayrı bir başlıkta ele almak gerekse de oksitosin hormonunun seviyesini düşürdüğü için olumsuz olduğunu burada belirtmek yeterli olacaktır.

5)Cinsel Tabular

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Toplumuzda özellikle kadının cinsellik yaşamasına sanki ayıpmış gözüyle bakılabiliyor. Bu da kadınların cinselliği gizli saklı konuşmasına, bir isteği, fantezisi varsa bile söyleyememesine sebep olabiliyor. Hatta kadının zevk alması ve orgazm olması bile ayıpmış gibi davranılabiliyor. Bir kadının istediğini rahatça dile getirememesi ve "Ayıplanır mıyım?" düşüncesi ile cinsellikte yeterince rahat olamaması doğal olarak orgazm olmasını da etkiliyor.

6)Beceriksiz partner

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Orgazm olamayan kadın yoktur, Orgazma ulaştıramayan erkek vardır :). Erekte olmakta zorlanan, erken boşalan ya da boşaldıktan sonra kadını düşünmeden dönüp yatan bencil bir partner elbette kadının doruk noktasına ulaşmasını sağlayamayacaktır. O yüzden arkanızı dönüp yatmayın beyler. İlişki sırasında başaramasanız bile hassas dokunuşlar ve kaliteli bir oral ile dahi kadının orgazma ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Not: Kadınlar, sadece erkeklere yüklenmekle de olmuyor. Orgazm olmak beyin işidir. Endişe ve korkularınızı bir kenara bırakın ve sadece hazza odaklanın. Umarım keyif alarak okumuşsunuzdur :)

Ne yaparsanız yapın, aşk ile yapın.

#PulsarrAnahtar Kelimeler

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! . tanıtımı. Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

"Şimdi kötüler için Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz! .

Bugünün Kadınların Orgazm Olamamasının 6 Temel Sebebi İnceliyoruz!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar