Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Her şey harikaydı, zevk doruklardaydı. Hayal ettiğiniz gibi unutulmaz bir seks deneyimi yaşadınız. Defalarca ard arda orgazm oldunuz, peki ya sonra? Cinsel sağlığını korumak için seksin ardından kadınların yapması gereken şeyler neler? Ee, hadi o zaman detaylara geçiyoruz...

Genital bölgenizi yıkayın

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Cinsel ilişki sırasında aktarılan bakteriler vajina kanalıyla mesaneye ulaşıp idrar yolu enfeksiyonuna sebep olabilir. Seks sonrası vajina içiniz hariç sadece dış yüzey, klitoris, dudaklar ve anal bölgeyi ılık su ve natural sabunla yıkayın.

Seks sonrasında yapılan genital bölge temizliği viral ve bakteriyel enfeksiyonların oluşmasını engeller.

Bol su için

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Sevişme ve cinsel ilişki sırasında harcanan efor, iç genital organlarda su kaybına neden olur. Yaşanan bu su kaybı, vajinal kuruluğa sebep olabilir. Seksin ardından 2 bardak ılık su için. Bol su içmek hem vücudunuzun su kaybını yerine koymaya, hem vajinal ıslanmanın meydana gelmesine yardımcı olacaktır.

İdrar yapmadan uyumayın

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Cinsel ilişkinin hemen ardından idrar yapmak, cinsel yolla bulaşan çoğu hastalığı önleme konusunda basit ama etkili yöntemlerden birisidir. Seks sonrası, genital bölgedeki mikrop ve bakterilerin dışarı atılmasına yardımcı olur.


Probiyotik içeren gıdalar tüketin

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Probiyotiklerin içeriğinde yer alan bazı yararlı bakteriler vajina sağlığı açısından son derece faydalıdır. Yoğurt ve kefir gibi süt ürünlerini sık sık tüketmeye özen gösterin.

Cinsel ilişkiden 1 saat sonra 1 kase doğal yoğurt yemek ya da 1 bardak kefir içmek, seks sırasında kaybedilen yararlı bakterileri yerine koymak için en yararlı yöntemlerden biridir.


Doğal yağların mucizesini keşfedin

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Hindistan cevizi yağı ve havuç yağının cilde faydaları saymakla bitmez. Cildin esnekliğini ve PH dengesini korumada en etkili çözüm olan bu iki yağı, günlük kişisel bakımınızda da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ilık suyla dolu küvete 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı ve 1 tatlı kaşığı havuç yağı ekleyin. Ardından genital bölgeniz başta olmak üzere tüm vücudunuza masaj yaparak bu suyu iyice yedirin. :)

Sizi yakan ateşli geceler dileğiyle... ❤️

#beyazorkidem

Anahtar Kelimeler

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! . tanıtımı. Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

"Şimdi kötüler için Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey! .

Bugünün Kadınların Seksten Sonra Yapması Gereken 5 Şey!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.