Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

Bir önceki bencemde yapılan araştırmalara göre kan gruplarının kadınların cinsel hayatları üzerindeki etkilerini yazmıştım. Şimdi ise sıra erkeklerin cinsel hayatlarındaki davranışlarında :)

Bildiğimiz üzere cinsel ilişkideki davranışlar, arzular ve daha birçok şey partnerlerin arasındaki ten uyumundan kaynaklandığı kadar uzmanlara göre kan grubuna göre de değişiklik gösterebiliyor.

A grubu erkeği

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

A grubu erkeği normal yaşantısında düzen, titizlik ve plancılığa çok düşkün olan erkekler cinsel hayatında da normal yaşantısındaki gibi titizdir ve hijyen olmazsa olmazlarıdır. Seks ise onlar için sadece üremekten ibarettir ve bu grubun kadınlarının aksine fantezilere kapalı olup değişikliği hiç sevmezler. Yatakta partnerlerine bağlı oldukları için aldatma riski de ortadan kalkmış olur.

B grubu erkeği

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

B grubu erkekleri aslanın ormanda olduğu gibi yatakta hakimiyeti sever ve asla dizginlenemez. Bu özelliklere rağmen yatakta kadınlara saygısı sonsuzdur ve kadınların isteklerine her zaman öncelik verirler. Onların hayal dünyalarında her zaman neşe dolu kadınlar yer almaktadır.

AB grubu erkeği

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

Eğer AB grubu erkeğiyle birlikteyseniz sözünü dinlediğinizde şirinleri görebilirsiniz. Yatakta her zaman otoriter olan bu erkekler bir o kadar da hoşgörü ve anlayışlı olurlar. Aşk erkeği denince akla ilk gelen kişilerdir. İstediğini almakta da son derece kararlıdırlar.

0 grubu erkeği

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

0 grubu erkeği aşık olduğu kadını gölgesinden bile kıskanır. Aynı zamanda kalabalığı hiç sevmez ve halka açık yerlerde öpüşmekten bile çekinir. Sekste ise hırslı, hareketli olup, bitmek tükenmek bilmeyen enerjiye sahiptir. Birlikte olduğu kadına sık sık fantezi iç çamaşırı hediye ederek sürpriz yapmayı çok sever.

#Penguenbencediyor

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!


Anahtar Kelimeler

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! . tanıtımı. Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

"Şimdi kötüler için Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları! .

Bugünün Kan Gruplarına Göre Erkeklerin Cinsel Yaşamları!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar