Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?
Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Size bir sahne anlatayım. Kadın ve erkek bağıra çağıra kavga ederler. Tam tartışmanın ortasında adam kadını tuttuğu gibi en yakın duvara yapıştırır ve hayatlarının en ateşli seksini yaşarlar.

Kızgın olmakla azgın olmak arasında nasıl bir bağ var? Buyurun araştırmama...

Hormonlar

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Testosteron, adrenalin ve kortizol (stres hormonu) gibi hormonların seviyeleri, biriyle kavga ettiğimizde yükselir. Kortizol stres yüzünden salgılandığında, vücudumuz ve beynimiz seks sırasında salgılanan hormonları talep eder. Orgazm sonrası dopamin, serotonin ve oksitosin hormonları artar ve kavga sırasında salınan hormonları tabiri caizse sakinleştirir.

Evrim

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Partnerle yaşanan hiddetli bir kavga içimizdeki en ilkel dürtüleri ortaya çıkartır. Kavga sonrası seks sadece rahatlama sağlamaz, heyecan da yaratır. Bir zorluğun üstesinden gelmenin keyfini yaşarız ve bu da başarıdır bir noktada.

Anksiyete ve uyarılma

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Hem kaygı duyduğumuzda hem de uyarıldığımızda kalp atışlarımız hızlanır, kan akışı artar, hızlı nefes alıp vermeye başlarız. Bu yüzden bu iki terim birbirine çok yakındır. Uzmanlar bu yüzden, bu duygulardan birinin heyecanının bir başkasına geçmesi muhtemel buluyorlar. Kavga sırasında sinir sistemimiz uyarılıyor. Ama aynı zamanda bize enerji veriyor bir şekilde hareket etmemiz gerektiğini hissediyoruz. Bu hissi doyurmanın yolu da kavga etmek değil sevişmek :)

Travma ile baş etme

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Kavga veya yoğun öfke içeren bazı travmatik olayların, cinsel duygularla ilişkilendirilebileceği söyleniyor. Bu yüzden sevgilimizle kavga ettiğimizde tahrik olabiliyoruz. Kavga ettiğimizde terk edilme, yetersizlik gibi duygular yüzeye çıkabiliyor ve seks güven duygusunu arttırarak bu korkuların hafiflemesine yardım ediyor. Ama bunun için kasıtlı tartışma çıkartıyorsanız, ilk durak psikolog!!Anahtar Kelimeler

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? . tanıtımı. Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

"Şimdi kötüler için Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici? .

Bugünün Kavga Sonrası Seks Neden Daha Tahrik Edici?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar