Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Oyunun kurallarını siz koyun!

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Kontrol her zaman tek tarafta olursa cinsel yaşamınızın monotonlaşması kaçınılmaz olacaktır. Kuralları siz koyun ve onunla oyunlar oynayın. Onu tahrik edip uzaklaşın, tutkulu bir öpücük gösterin ve hemen teslim olmayın.

İlişki öncesinde onu heyecanlandıracak mesajlar atın!

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Onu ne kadar heyecanlandırırsanız heyecanlandırın, asla hemen işe koyulmayın. Bırakın sürünsün. Sizi tatmin etmeyeceğinden korkuyorsanız, öncelik üzerinde bir konuşma yapın.

Masaj yapın, yaptırın ve kaslarınızı gevşetin.

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Masaj yaparken çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Gereğinden fazla gevşeyen partner, çok çabuk orgazm olup sizi yarı yolda bırakabilir. Yarım bırakılmak istemiyorsanız, masajı çok ilerletmeden işe koyulun.

Ön sevişmeye giyinikken başlayın.

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Birbirinizi soymak için acele etmeyin, anın tadını çıkarın. Uzun süren bir ön sevişme, devamında gelecek seksin kalitesini ve çiftlerin birbirinden alacağı hazzı artırmak için en önemli etkendir.

Her fırsatı değerlendirin!

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Bir davete, düğüne veya etkinliğe gitmeden önce. Yakalanma riskiniz olan durumlarda bile fırsatları değerlendirin. Yakalanma riski varken yapılan seks, rahat yapılan sekse göre çok daha heyecanlı ve verimli geçecektir. Bunu sakın unutmayın. ;)

Bağlanmaktan korkmayın!

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Bağlanmaktan kastım tam olarak budur. Partnerinizi bağladıktan sonra onu zevkten çıldırtmak için oral seks yapabilir ve hatta o nirvanaya çıksa bile rahat bırakmayıp devam etmelisiniz. Monotonlaşan bir ilişkinin içerisinde bu hazzı verdiğiniz partneriniz bir daha şikayet etmeyecek, hatta "o yaptığını bir daha yapsana" diyecektir. ;)

Seksi bir ödül ve ceza sistemi gibi görmeyin!

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Monotonlaşan ilişkilerin, bitme noktasına gelen evliliklerin en büyük sebebidir. Tamam partneriniz canınızı sıkmış olabilir, ona kırgın olabilirsiniz ama bu yüzden ona cezalıymış gibi davranmayın. Acısını yatakta çıkartın.

Bonus : Barışma seksi yapmayı ihmal etmeyin.

Barışma seksinden kastım tam olarak şu anlama gelmektedir. Sevgiliniz ya da eşiniz küs olduğunuz süre içerisinde veya aranızı bozacak davranışından dolayı cezalandırılmayı hak ediyor. Aman dikkat! Kırbaçlamaya kalkmayın, ilk maddeye bakın. ;)Anahtar Kelimeler

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! . tanıtımı. Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

"Şimdi kötüler için Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye! .

Bugünün Monotonlaşan Seks Hayatınızı, Renkli Bir Hale Getirecek 7 Tavsiye!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar