Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

Bu sitede en sık sorulan sorulardan biri bu olsa gerek!

Önemli olan boyu mu? İşlevi mi?

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

Bu ülkede seks tabu olduğu için, erkeklere "göster amcalara pipini" kızlara "sakın ha ayıp, öldürürüm" dedikleri için maalesef seks çok ciddi bir tabu ve sevişenler bile aç!

Sevişenler bile aç çünkü; seksin gerçekte ne olduğunu ne yazık ki birçoğumuz bilmiyoruz!

Beraberlikler, eş seçme vb konularda birçoğumuzun kafası oldukça karışık. Maddiyat, fizik, dış görüntü, zeka, karakter vb konularla beynimiz çorba olmuş durumda. Sosyal medyanın aktif kullanımı ve hızlı tüketim, kolay erişim işin büyüsünü de kaçırmış durumda.

Peki ama; önemli olan boyu mu? İşlevi mi?

Kısmen boy, çokça işlev!

İnsanımızda hemen her konuda boy gösteren yetinememek bu durum için de geçerli. Tıbbi açıdan 8 cm denilse de, ben görselliğin de önemine ve gücüne inanlardanım. 15-16 cm arası bir alet hem kadın hem erkek için yeterli. Burada devreye bambaşka şeyler giriyor çünkü... Kadınları önce beynen, sonra ruhen en son bedenen becermek lazım! Bir erkek bir kadına bunu yaparsa ancak o kadınla gerçekten sevişmiş ve o kadını doyurmuş olabilir!

Diğer türlü 25 cm aletiniz olsa, kalınlıkta dünya birincisi olsa ve siz 1 saate boşalmadan durabiliyor olsanız neye yarar KADIN İÇİN ACIDAN BAŞKA?

Erkek yatakta kadınını iyi tanımalı, öpüşmenin gizemini ve gücünü bilmeli, okşamanın cazibesini, dokunmanın kışkırtıcılığını, tokatlamanın tatlı sert zevkini bilmeli ve kontrollü davranmalı!

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

Sekste işler küfür etmekle bitmiyor! Bazen fısıldamak en kışkırtıcı afrodizyaktır! ;) Ona fısıldayın; aşk ile, tutku ile, şehvet ile, duygu ve arzu ile fısıldayın!

Erkek tecrübeli olmak zorunda!

Bazen kadın dur dediğinde devam etmesi gerektiğini, bazen devam et dediğinde durması ve yalvartması gerektiğini, bazen çaresiz bırakması gerektiğini, bazen olması gerekenden fazla özgürlük vermesi gerektiğini bilmeli!

Seks için en iyi ön sevişme: Günlük yaşamda kadınına özel, değerli ve kıymetli olduğunu, sevildiğini, korunup kollandığını hissettirebilmektir!

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

Özetle; boyu kısmen, işlevi çokça önemli. Kullanmayı bilmediğiniz aletlerden uzak durun!Anahtar Kelimeler

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? . tanıtımı. Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

"Şimdi kötüler için Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi? .

Bugünün Önemli Olan Boyu mu, İşlevi mi, Yoksa Bambaşka Bir Şey mi?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar