Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Seks; bazen garip, utanç verici ya da iğrenç olabilir. Bunların, muhteşem bir geceyi mahvetmesine izin vermeyin. İnanın, hemen herkesin başına en az 1 defa gelmiştir ve bunlara gülüp geçebilmek önemlidir. İşte o anlardan bazıları;

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Queefing (vajinada hava sıkışması)

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Şimdiden gülmeye başladınız değil mi? Seks sırasında vajinadan gaz çıkmasına benzer sesler gelmesi çok doğaldır. Sebebi, içeri giren havadır. Bu hava sizin hareketiniz ya da partnerinizin hareketleriyle sıkışınca bir noktada çıkacaktır. Tamamen normaldir.

Gaz çıkartmak

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Seks sırasında hareket edersiniz ya da tuhaf bir pozisyonda olduğunuz için edemezsiniz :) Ya da gerginsinizdir. Ya da bu aralar o kadar sağlıklı beslenmemişsinizdir. Herkes osurur arkadaşlar! Yapmıyormuş gibi davranmak gerçek dışıdır, komiktir. Bu durumda ya gülüp geçeceksiniz ya da bir saniyelik bir olayın seksi bir anı mahvetmesine izin vereceksiniz. Hangisini seçmeniz gerektiğini söylememe gerek yok sanırım?

Soyunmak

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Üzerinizde sizi muhteşem gösteren skinny jeaniniz var. Sevgiliniz üzerinizden çıkartmak için bir hamle yapıyor, fermuarı indiriyor, çekiyor, çekiyor. Pantolon çıkmıyor! Siz de olaya dahil olup karşısında şekilden şekle giriyorsunuz. Böyle bir çekinceniz varsa en güzeli, banyoda soyunmak. Unutmayın, partnerinizin umursadığı, kıyafetin altındaki tendir. O yüzden herkese olabilecek bu durumdan rahatsız olmamaya bakın.

Sıvılar

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Bazı insanlar sırılsıklam olur seks sırasında kimine ise litrelerce kayganlaştırıcı gerekir. Kimisi squirting yapar boşalırken. Eğer bu tür ekstra sıvı sorunlarınız (!) varsa etrafa birkaç havlu atabilirsiniz. Sakın kuru kağıt havlu kullanmayın. Yoksa parça parça olmuş kağıt parçalarını kasıklarınızdan temizlemek zorunda kalabilirsiniz. Seks sırasında aşırı sıvı üreten bir kadın kesinlikle muhteşemdir, sizi bir sürü kayganlaştırıcı parasından kurtarır. Aşırı derecede kuru olmak ise aslında kötü görünse de kayganlaştırıcıyla türlü fanteziler denemek anlamına gelir. Squirting yapan bir kadın ise erkeğe ödüldür, iltifattır. Çünkü muhteşem bir orgazm yaşamış demektir. İyi bir partner bunların hiçbirinden rahatsız olmamalıdır.

Kanama

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Seks sırasında kanamanız olabilir, biraz sert bir ilişki yaşamışsınızdır, yeterince kayganlaşmamışsınızdır ya da regl olmuşsunuzdur. Eğer kanamanız ağır değil ise ufak bir kontrolden sonra devam etmenizde sakınca yoktur. Bir kaç damla kan partnerinizi rahatsız etmeyecektir.

Kazalar

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Tırnaklarınızı kısaltmadınız ve partnerinizi yaraladınız, tuhaf bir açıda pozisyon denediniz ve beliniz artık fonksiyon sahibi değil, halıda dizleriniz parçalandı, duşta düştünüz ya da fisting sırasında bileğinizi burktunuz. Birkaç yıl önce yapılan bir araştırma, seks yapan insanların üçte birinin birbirini ya da kendilerini yaraladıklarını ortaya çıkarmış. Yalnız değilsiniz. Güvenli seks sadece kondom kullanarak yapılmıyor. Özellikle bdsm severlerin ciddi önlemler almaları gerekiyor. Tabii acil servise nasıl olduğunu anlatamayacağınız bir yaralanmayla gitmek istiyorsanız, keyif sizin! Torunlara anlatacak süper bir hikayeniz olacak demektir.

Boşalamamak

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Bazı insanlar arka arkaya orgazm olur, kimi birkaç dakika içinde boşalır kimi içinse süreç daha uzundur. Kimisi belli bir pozisyonda ya da hareketle o noktaya gelir. Ya da bazı günler diğerlerine göre daha kolaydır. Bazen her şey mükemmel gider ama sona bir türlü gelinmez. Bu normal! Seks, çiftlerden biri boşalmasa da tatmin edici olabilir. Siz sekse odaklanın, sonuna değil ve sorun kendiliğinden çözülecek.

Son olarak

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Seks, sıklıkla mükemmel değildir. Bu normal ve tamamen doğaldır. Yukarıda yazanlar hakkında kafanızda endişeler olduğu sürece, seksten keyif alamazsınız. Ama bazen bir şeylerin ters gitmesi insanı rahatlatır. Olabilecek tüm aksaklıklar meydana gelmiştir ve o noktadan sonra kendinizi partnerinize bırakabilirsiniz. .Anahtar Kelimeler

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! . tanıtımı. Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

"Şimdi kötüler için Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar! .

Bugünün Seks Sırasında Utanmamanız Gereken Durumlar!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar