Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Yapılan araştırmalara göre erkeklerin orgazm olma süresi 3-7 dk. arasındayken, kadınların orgazm olma süresi 13-20 dk. arasındadır. Aradaki farka baktığımız zaman erkeklerin özellikle kendilerini kontrol etmeyi, süreyi uzatabilmenin yollarını öğrenmeleri gerekmektedir ama seksteki asıl mesele de orgazm olmak değil o hazzın süresini uzatabilmektedir. Gelin yapılabileceklere hep birlikte bakalım.

1)Ön sevişmeyi uzatın

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Ön sevişme hiçbir zaman sadece ön sevişme değildir. Ön sevişme sırasında birbirinizin vücudunu keşfedersiniz.Ne kadar çok keşfederseniz o kadar çok zevk noktalarını bulur ve hem partnerinizin hem de kendinizin daha fazla haz alması sağlarsınız. Bununla birlikte araştırmalar ön sevişme süresini uzun tutan çiftlerin cinsel birleşme sürelerinin de uzadığını göstermiştir. Özellikle erken boşalanlara duyurulur.

2)Kegel egzersizleri yapın

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Kegel egzersizleri pelvik kasların güçlendirilmesini amaçlar. Güçlenen pelvik kaslar, idrar kaçırma probleminden erken boşalmaya kadar birçok sorunun derdine deva olur. Kasları kontrol etmesini öğrenen erkek, boşalma süresini de kontrol edebilir. Aynı zamanda pelvik kaslar kadınlarda da orgazmın şiddetini arttırmaktadır.

3)Performansa odaklanmaktan vazgeçin

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Erkeklerde, memnun edebilecek miyim?, ya erken boşalırsam ya da ereksiyonumu kaybersem? gibi sorular erken boşalmaya kadınlarda ise orgazm olabilecek miyim? sorusu orgazm olamama sorununa hatta zevk alamamaya sebep olmaktadır. Performansa odaklanmak yerine, o an ki hazza odaklanmak hem daha tutkulu bir ilişki yaşamanın yolunu açarken hem de ilişkinin süresini uzatır.

4)Doğru nefes tekniğini öğrenin

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

İlişki sırasında nefesi kontrol etmek zor olsa da imkansız değildir. Erkeklerde hızlı hızlı nefes almak ve nefesi tutmak erken boşalmaya neden olur. O sebeple ilşişki sırasında nefes kontrolü de önemlidir. TAbi bunu yapayım derken zevke odaklanmayı asla ihmal etmeyin.

5)Dur-başla yöntemini kullanın

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Bu yöntemde boşalmaya yaklaşıldığı an erkek durur bir süre bekler ve ilişkiye devam eder. Bu boşalmayı geciktirirken aynı zamanda boşalmanın daha şiddetli olmasını saglar. ancak kadınlar tam zevke ulaşmak üzereyken erkeğin durmasını tercih etmezler. Bu sebeple bunu mastürbasyon sırasında deneyebilirsiniz :)

6)Sıkma yöntemi kullanın

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Sıkma yöntemi, erkeğin boşalacağını anladığı zaman penisin başının alt kısmını 3-4 saniye süreyle sıkması ve bir süre sonra ilişkiye devam etmesidir. Bunu ilişki sırasında birkaç kere yapıp onsan sonra boşalmaya izin verilmelidir. Zamanla erken boşalmayı engellese de anlayışlı bir partner şarttır. Çünkü kadın her seferinde yarım kalacaktır.

7)Prezervatif kullanın

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Prezervatif kullanmak sadece doğum kontrol yöntemi ya da cinsel hastalıklardan korunmanın yolu olarak görülmemelidir. Aynı zamanda ilişkinin süresini de uzatmaktadır. Özellikle kalitesiyle bilinen OKEY Rötar "Gecikmek güzeldir" sloganıyla, uzun bir hazzın kapısını ardına kadar açmaktadır.

#PulsarrAnahtar Kelimeler

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! . tanıtımı. Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

"Şimdi kötüler için Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin! .

Bugünün Seksin Hazzını Arttırma Yollarını Keşfedin!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar