Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Bugüne kadar aseksüel, heteroseksüel, metroseksüel gibi birçok kelime duymuşuzdur ama bir de bambaşka bir tür var: Demiseksüeller. Farkında olmadan siz bile demiseksüel olabilirsiniz. Demiseksüellik nedir, altın kuralları nedir, bir demiseksüel nasıl anlaşılır hep beraber bakalım KScanlar :)

Demiseksüellik nedir?

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Demiseksüel kişiler cinsellik için duygusal bağın şart olduğunu düşünen kişilerdir. Hatta sadece cinsellik için değil birisiyle yemeğe çıkmak için de duygusal bağın şart olduğunu düşünen kişilerdir. Hayatta her olgunun başına duygusallığı koyarlar ama asla aseksüel değillerdir.

İkincil cinsel çekim insanlardır

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Birincil cazibe, görünüm, stil gibi bir kişinin dış görünüşüne olan çekimdir. Aslında bir çok kişi böyledir. Dış görünüşünü beğenmediğiniz birisini tanımak da istemezsiniz. Demiseksüller için durum biraz daha farklıdır. Onlar için romantik bir ilişki, sosyal konum, ilişkideki bağ cinsel çekiciliği olan durumlardır. Yani demiseksülleri dış görünüş ile etkileyemezsiniz.

Fiziksel temastan çok hoşlanmazlar

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Herkesin kişisel alanları vardır.Bu alana sadece güvendiğimiz insanları alırız. Demiseksüellerde ise bu alan biraz daha özeldir. Sarılarak beraber uyumak falan olnar için çok zor bir durum olabilir ya da sizi çok seviyor olmalıdır.

Güven duygusu çok gelişmiştir

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Güven duygusu demiseküller için romantizmden bile önce gelir. Çünkü romantizm yaşayacakları kişiye de güvenmeleri gerekmektedir. Sizle cinsellik yaşaması için güvenmesi gerekir. Ayrıca demiseksüelleri üzmeyin :). Çünkü onlar için asla tek gecelik ilişkiler yoktur ve sevdiklerine daima sadıktırlar.

Seks amaç değil sonuçtur

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Aseksüel kişiler değillerdir. Cinsel arzuları da istekleri de vardır. Sadece bunları çıkarmak için gerekli şartlar farklıdır. Sekse amaç ya da ihtiyaç olarak değil de güzel, duygusal bir lişikinin sonucu olarak bakarlar. Onlar için seksten daha önemli şeyler vardır.

#PulsarrAnahtar Kelimeler

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! . tanıtımı. Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

"Şimdi kötüler için Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar! .

Bugünün Seksüelliğin Duygusal Boyutu Olan Demiseksüellik Hakkındaki Altın Kurallar!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar