Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Yaklaşan sevgililer gününde sevgilinizle nirvanayı yaşayabileceğiniz seks pozisyonlarını sizler için bu bencemde toparladım. Diğer günlerde yaptığınız seksi unutun ve bugüne özel şeyler yapın.

1. The Crab (Yengeç Pozisyonu)

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Seks yaparken aynı zamanda G noktanızı da uyarabilecek yengeç pozisyonu. Bu pozisyonda erkek sırt üstü uzanmış vaziyette dizler hafif kırık olarak yukarıda, kadın ise üzerine oturmuş bacaklar hafif ayrılarak erkeğin omuzları yanında eller ise geride olacak şekilde yana konur. Bu pozisyonda partnerinizin üzerinde gidip gelirseniz penisi içinizde daha iyi hissedeceksiniz.

2. Doggy Style (Köpek Stili)

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Kontrolün neredeyse tamamen erkekte olduğu ve hemen hemen herkesin en çok haz aldığı pozisyondur. Penetrasyonu derinlemesine hissedeceksiniz. Elleriniz ve dizlerinizin üzerine çökeceksiniz. Bu pozisyonda sizde pasif olmayacak mümkün olduğunca kalçalarınızı iyi kullanacaksınız. Arada dönüp partnerinize bakış atmanız da onu tahrik edecektir.

3. The Waterfall (Şelale Pozisyonu)

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Klitorisin de oldukça uyarılmasını sağlayan bu pozisyonda, bacaklarınızı açarak partnerinizin omzuna koyup partnerinizin bacakları üzerine yerleşin. Yüzü size dönük olan partneriniz yataktaysanız yatak başından, yerdeyseniz duvardan da destek alabilir.

4. The Grip (Kavrama Pozisyonu)

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Birçok erojen bölgenizin uyarılabileceği, partnerinizin tüm bedeninize temas edebileceği ve birçoğumuzun misyoner de dediği pozisyondur. Sırt üstü uzanmışken kalçalarınızı hafifçe kaldırıp penetrasyonu sağlayabilirsiniz. Altınıza bir yastık koyarsanız işiniz daha kolay olacak ve zevk almaya bakacaksınız.

5. The Rocking Horse (Sallanan At)

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Erkek bağdaş kurup ellerini geri yaslarken ya da duvara yaslanırken siz de kucağına oturup omuzlarından destek alarak kendinizi aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz. Aynı zamanda öpüşebilir, gözlerinin içine bakabilir, boynunu omuzlarını öpebilirsiniz. Bu pozisyonda penisi içinizde daha iyi hissedecek ve kontrolü de ele alacaksınız, temponuzu da ayarlayabileceksiniz. Ayrıca bu pozisyonda klitorisiniz de uyarılacak ve zevkinizi katlayacaksınız.

6. The Scissor (Makas Pozisyonu)

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Sırtüstü uzanın ve kaçlarınızın altına bir yastık koyun. Daha derin bir penetrasyon için bacaklarınızı partnerinizin omzuna yerleştirin. Penisin vajinaya tamamen yerleşebildiği bir pozisyon olduğundan erkeklerin de en çok tercih ettiği bir pozisyondur. Tek dikkat etmeniz gereken konu canınızı yakmasıdır. Eğer seks esnasında bundan da zevk alıyorsanız tam size göre bir pozisyon. Daha heyecanlı hale getirmek isterseniz mutfak masası, tezgah veya kanepe üzerinde de deneyebilirsiniz.

Okey Nirvana

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Okey Nirvana içerisinde afrodizyak etkili orgazmax jeli bulundurur. Bu jel sayesinde partner arasında afrodizyak etkisi yaratarak hazzı ikiye katlar ve cinsel istek yükselir. Ayrıca ultra kabartmalı yapısıyla partnerinizin cinsel ilişki esnasında daha çok uyarılmasını ve orgazm olmasını sağlayabilirsiniz. Sekste zirveye tırmanmak isterseniz OKEY Nirvanayı tercih edebilirsiniz. @OKEY

#KızlarSoruyor

#Nirvana

#SegililerGünü

#MadSoldierAnahtar Kelimeler

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! . tanıtımı. Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

"Şimdi kötüler için Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları! .

Bugünün Sevgililer Gününde Sizi Nirvanaya Taşıyacak Seks Pozisyonları!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar