Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Hızla gelişen teknoloji sağ olsun, tüm mesafeleri ortadan kaldırıyor. İngilizce adıyla “ seks texting” olan, Türkçe adıyla ise “cinsel mesajlaşma” diyebileceğimiz “sexting” hatta biraz daha kaba tabiriyle “sanal seks”ten bahsediyorum. Evden dışarı çıkamadığımız şu sıkıcı karantina günlerinde, libidosu tavan yapmış tüm kişilerin imdadına Sexting yetişiyor! Sexting nasıl yapılır, nelere dikkat etmeliyiz? Ee, hadi o zaman başlayalım!

Fotoğraflarla baştan çıkar

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Partnerinize o an yanınızda olamadığı için neler kaçırdığını göstererek birazcık yaramazlık yapmaya ne dersiniz? Merak uyandırmak her zaman daha kışkırtıcıdır. Gizemli olmanız, her şeyi anında ortaya dökmemeniz sizi partnerinizin gözünde daha seksi yapar. O yüzden pat diye tamamen çıplak fotoğraflar ya da videolar katiyen yollamayın. Kaçamak frikikler verdiğiniz fotoğraflar emin olun ki daha tahrik edici olacaktır.

Güvenin olmadığı yerde sexting yaşanmaz

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Baştan söyleyeyim; Güvenmediğiniz biriyle zaten hiç bu toplara girmeye kalkışmayın! En özel dakikalarınızı paylaşacağınız bu kişi sevgiliniz de olabilir, nişanlınız da olabilir, eşiniz de olabilir ya da yeni tanıştığınız biri de olabilir. Sexting yapacağınız kişi her kimse unutmayın ki, güven en başta gelir. Her halükarda fotoğraf, video, ses alışverişi yapıyorsunuz. Şüphe duyduğunuz biriyle bu konuların yakınından bile geçmeyin, hiç gerek yok.

Sexting yaparken utanma, sıkılma gibi durumları rafa kaldırın

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Mesajlaşmanın en güzel yanı nedir? Bingo! Karşınızdaki kişi sizi görmüyor! Utanma, sıkılma gibi durumları bir kenara bırakın ve hayal gücünüzü kullanın. O an ne yapmak istediğinizi ve özgürce yaşamak için çıldırdığınız her ne varsa dürüstçe dile getirin. Ne istediğiniz konusunda net olun, çekingenliğinizi üzerinizden atmadığınız sürece tutkunun cazibesini yaşayamazsınız.

Onu heyecanlandırın

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Seni istiyorum” içerikli bir mesaj, kulağınızdaki bir fısıltı kadar heyecanlı olabilir. Partnerinize hiç beklenmedik zamanlarda yollayacağınız yürek hoplatıcı mesajlar olaya fazlasıyla heyecan katacaktır.

Mesajlara geç cevap vermeyin

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Sexting esnasında her iki tarafta fazlasıyla yükselmişken mesajlara geç cevap vermek kadar büyük bir hata yok. Partnerinizin içinde alev alev ormanlar yanarken, siz o yangını sıcağı sıcağına söndüremedikten sonra kaç yazar? Orası tartışılır! :)

Dipnot: Partnerinizle birbirinize yolladığınız mesajları, resimleri, videoları, ses kayıtlarını telefonunuzdan temizlemeyi unutmayın.

#beyazorkidem

Anahtar Kelimeler

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! . tanıtımı. Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

"Şimdi kötüler için Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey! .

Bugünün Sexting 101: Karantinada “Sexting” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.