Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

KScanlar geldi mayıs ayları gevşer gönül yayları :D Malum artık havalar ısınmaya başladı ve cinsel ilişkiler, tensel temas daha da sıcak hale gelmiş durumda. Sıcak doğal olarak cinsel ilişki sırasında bazı sorunları da beraberinde getirdiği için libidonun düşmesine ya da performansın olumsuz etkilenmesine sebep olabiliyor. Tabi ki bunun da çözümü var. Hep beraber bakalım.

1)Klima kullanın

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Tabi ki en etkili yöntemlerden birisi eğer varsa klimayı açmaktır. Alev alev yanan 2 teni söndürebilecek hiçbir klima bulunmasa da siz yine de klimayı açıp ortamı serinletin. Dikkat edilmesi gereken nokta ise klimanın direkt olarak size vurmaması demiyorum bile. Çünkü bir zahmet sabit aynı nokta seks yapmayınız. Devinim, hareket, sinerji.

2)Buzun yakıcılığından faydalanın

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Partnerinizin özellikle hassas bölgelerinde buz parçacıkları dolaştırmak, onu delirtmeye yetecek de artacaktır bile. Buz gezdirdiğiniz yerlere öpücükler kondurmak ısı değişimi oluşturacağı için çok daha çabuk uyarılmayı da sağlacaktır. Dondurduğunuz suyun içine sevdiğiniz içkileri de ekleyip bir değişiklik yapabilirsiniz. Ağzınıza ufak bir buz parçası olıp oral yapmayı ve yaptırmayı da unutmayın derim ben :)

3)Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Dili etkin kullanmak her konuda önemlidir. Edebiyat yapıyorsanız dilinizi iyi kullanmanız gerekir, oral yapıyorsanız dilinizi iyi kullanmalısınız ve tabi ki sıcak yaz günlerinde dilinizi ferahlınızı partnerinizin bedeninde dolaştırıp sonrasında bu bölgere hafifçefleyerek nefesinizi hissettirmek farklı duygulara götürecektir.

4)Duş keyfini paylaşın

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Duşta hem serinlerken, hem partnerinizle zevk okyanusuna dalabilirsiniz. Hem de suyun partnerinizin vücudundaki hareketlerinin ve ıslak saçların kattığı seksiliği kimse inkar edemez. Sıcaktan kurtulurken tarifi mümkün olmayan anlar yaşayabilirsiniz.

5)Çarşafları buzluğa atın

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Buzluğa sadece buzları koymayın. İlişkiden önce çarşafları da buzluğa koyun ve etkisini de kesinlikle göz ardı etmeyiniz. Tamamen donmadan almak önemli elbette :). Artık serin serin ilişkinin tadını çıkartabilirsiniz.

6)Ten temasını azaltın

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Ayakta ya da doggy gibi pozisyonlarda yapılan sekste ten teması minimum olduğu için istenmeyen sıcaklamalar, terlemeler fazla yaşanmadığı için daha ferah birt seks imkanı sulunacaktır. Ayrıca soğuk bir mermer mutfak tezgahının üstünü de es geçmeyin derim :D

#PulsarrAnahtar Kelimeler

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu . tanıtımı. Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

Her etkinlik için gerçek şu ki, Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu" demiştim.

"Keşke iyi bir x Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

"Şimdi kötüler için Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu .

Bugünün Sıcak Havalarda Seks Yapmanın 6 Serin Yolu

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar