Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?
Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

Prezervatif, hamilelik dışında bir çok hastalığa karşı kullanabileceğiniz en kolay doğum kontrol ve korunma yöntemidir. Ağzınızla kondom takmayı öğrenmek belki kullanmaya yanaşmayan partneriniz için çekici bir yöntem olabilir. Erkekler çoğunlukla bu konuda şikayetçidir. Ama bu seksi sürpriz ile onu baştan çıkartabilirsiniz. Şimdiden iyi şanslar!

İhtiyacınız olanlar bir paket prezervatif (mümkünse aromalı olsun), becerikli bir kadın ve gözleri fal taşı gibi açılmış bir erkek :)

Hazırlık

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

Kondomu dikkatlice açın. Tırnak ya da dişlerinizle delmediğinizden emin olun. Paketinden çıkarttığınız kondomu, baş kısmındaki rezervuar kısmı yanı ucunu dilinize içeri bakacak şekilde yerleştireceksiniz. Hani sakızdan balon yapmak için nasıl dilimizi sakızın içinden geçiririz. Mantık aynı :)

Uygulama

Partnerinizin erekte olmuş penisine yaklaşarak, ağzınız ve dilinizle yuvarlayarak sonuna kadar indirmeye çalışın. Deep throat yeteneğiniz varsa sizin için kolay olacaktır. Eğer öğürmekten çekiniyorsanız bir noktaya kadar gelip oradan ellerinizle devam edebilirsiniz. Ağzınız meşgulken ellerinizle penisi dibinden tutmak yardımcı olacaktır.

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

Kondomun ucundaki havayı dışarı çıkartmak için, rezervuar kısmını dilinizin arkasına doğru iyice bastırın ve yerleştirin. Sakın dişlerinizi işin içine karıştırmayın. Sonra da ellerinizle doğru şekilde yerleştiğinden emin olmak için kontrol edin.

Unutmayın

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

Bazı kondomlar gerçekten kötü bir tada sahiptir o yüzden tavsiyem aromalılardan kullanmanız. Eğer sevgilinize böyle bir sürpriz yapmak istiyorsanız kendinizi 1 paket kondom ve muzlarla odanıza kapatıp pratik yapın. Partnerinizin karşısında yavaş hareket edin, dikkatli olun, keyfini çıkartın. Eğer kondomun daha rahat kaymasını istiyorsanız, penise kayganlaştırıcı sürebilirsiniz. Bu da olaya ayrı bir zevk katacaktır.

Kendi tecrübemle dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Hadi herkese kolay gelsin :)Anahtar Kelimeler

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? . tanıtımı. Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

"Şimdi kötüler için Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz? .

Bugünün Siz Prezervatifi Hala Elle mi Takıyorsunuz?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar