Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Sosyal medyada sık sık karşılaştığım ve rahatsız olduğum bir durumdan bahsetmek istiyorum. Mevzu erkeklerin pek değer verdiği bir uvzuna "bamya" denmesi.

Bamya nedir, neye benzer?

1) Sebze

Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Görseldeki sebze bahsi geçen bamyadır. Daha küçüğü, daha büyüğü, dikenlisi, dikensizi gibi onlarca farklı çeşidi var. Her yıl bahçeme dikiyorum ve hasatı çok zor. Mutlaka eldiven takılması gerekiyor yoksa cildi yakan bir dokusu var. Doğru pişirilmezse sümüksü bir salgısı olan sebzenin, C ve K vitamini bakımından zengin olduğunu biliyorum. Ha bir de çok sevilmeyen bir sebze olmasına rağmen bamya kurusunun altın fiyatlarıyla yarıştığını.

2) Penis ölçü birimi

Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Çok fazla partneri olan ve gösterdikleri cinsel performanstan memnun kalamayan bazı hanım arkadaşlarımızın "bamyasına bakmadan konuşuyor" demesini bir nebze anlayabiliyorum. Çünkü fazlasıyla tecrübeliler ya da öyle olduklarını iddia ediyorlar. Ancak hiç bir cinsel deneyimi olmadığı halde ben "bamya" yemem diyenleri anlamak imkansız. Amaç baştan belli, erkeği aşağılamak ve toplum önünde yetersiz gibi göstermek.

Penise bamya denmesinin erkeği aşağılamak dışında sebepleri de var
Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Ataerkil bir toplum olduğumuz için, erkek cinsel organı gücü temsil ediyor. Bunu daha yürüme çağında olan çocuklara "göster pipini" denmesinden de anlayabilirsiniz. İşemekten ve üremekten başka hiç bir meziyeti olmayan bir organın güç simgesi olması zaten yeterince tuhafken bir de o organ üzerinden hakaret edilmesi hepten cahillik.

Kadınların bir çoğu küçük penisle tatmin olamayacağını düşündükleri için tabiri caizse tünel açacak büyüklükte penis hayal ediyor. Ancak ortalama 10 cm büyüklüğünde olan penisin orgazm ve gebe kalmak için yeterli olduğunu unutuyorlar. Büyük penisin zevk dışında ağrıya sebep olabilme ihtimalini de düşünmekte fayda var.

Bir insanın zekasına, yüreğine, düşüncelerine hiç aldırmadan sadece bir organı için yorum yapmak ona hakarettir!
Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Daha da önemlisi, kadınların göğüslerine, kalçalarına ve erkeklerin penisine yapılan küfürvari eleştiriler psikolojik çöküntülere sebep oluyor. Her yıl binlerce kadın daha güzel memelere sahip olmak için estetik ameliyat olurken düşündükleri tek şey beğenilmeme korkusu. Bu kadınlar seks işçisi değil, tek korkuları eşlerinin onları beğenmemesi.

Penis eğriliği, küçük oluşu ya da bir gecede 3-4 defa ilişkiye giremediği için özel kliniklere başvuran erkeklerin sayısı da neredeyse kadınlara eşit.

Erkek olsaydım ve sevdiğimi tatmin edemeyecek kadar küçük bir "bamyam" olduğunu söyleselerdi eminim bunu sorun etmezdim. Çünkü hayatta çok daha değerli şeylerin olduğunu biliyorum.

Birlikte bir bütün olabilmenin yolu birbirine tam denk gelen iki organın birleşmesinden değil, aşktan, saygıdan ve sadakatten geçiyor
Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Bir insana küfrederken her şeyden önce bamya dedikleri bir uzuvdan yola çıkıp, "mq" cümlesinde ki m harfinin temsil ettiği organdan dünyaya geldiğini unutmasın kimse..

Son paragraf karışık mı oldu biraz? Tekrar okuyunuz.

Sevgilerle.

#izle

#mobilbenceAnahtar Kelimeler

Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? . tanıtımı. Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

"Şimdi kötüler için Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar? .

Bugünün Sosyal Medyada Sıkça Okuduğumuz Bamya Nedir, Ne İşe Yarar?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar