Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Çocuk sahibi olmak isteyip olmayanlardan genelde istenen ilk test sperm kalitesi ile ilgilidir, çünkü ileri hareketli spermlerin yoğunluğu ve genel sayıları önemlidir. İleri hareketli spermler, yumurtaya ulaşma şansı en yüksek olanlardır. Sayılarını arttırmak için sperm düşmanı etkenlerden uzak durulmalıdır. Bu etkenler nelerdir, bir bakalım...

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Kötü alışkanlıklar

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Sigara bağımlılığı, hareketsiz ve anormal sperm sayısını arttırır. İçtiğiniz sigara sayısı arttıkça sperm sayınız ve kaliteniz düşer. Sigarayı bırakmak için daha iyi bir neden yok. Alkol bağımlılığı için de aynı şey geçerli. Alkol almayan birine göre, alkol alan kişilerin kısır olma ihtimali çok yüksek.

Aşırı kafein

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Her şeyin fazlası zarar olduğu gibi kahve ve türevinin de öyle. Fazla kahve ve kola tüketimi sperm sayısını azaltıyor. Günde 2 bardaktan fazla tüketmemelisiniz.

Stres

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Psikolojik stres de her şeyi olumsuz etkiliyor. Ev, iş, okul vs derken kendinizi çok yıpratıyorsunuz. Düzenli uyuyun, sağlıklı beslenin, meditasyon yapın ve stres kat sayınızı düşük tutmaya çalışın.

Kilolu olmak

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Aşırı kiloya sahip olmak sperm sayısını, hareketini ve yapısını etkileyen bir unsurdur. Vücutta depolanan fazla yağlar testosteronun yapısını değiştirir. Buna bağlı olarak spermlerin de kalitesi bozulmuş olur. Bu yüzden spor yapın, sağlıklı olun ve ideal kilonuzda kalmaya çalışın.

Hareketsiz yaşam

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Sürekli televizyon ya da bilgisayar başında oturmak, uzun süre herhangi bir iş yapmamak, hareketsiz bir yaşam sürmek de sperm kalitesini etkileyen faktörlerden biridir.

Vücut sıcaklığının yüksekliği

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Testisleri en çok etkileyen unsurlardan biri de vücut sıcaklığının yüksek oluşudur. Testislerin vücut sıcaklığından biraz daha düşük sıcaklıkta bulunması gerekir. Bu yüzden sauna gibi ortamlarda çok bulunmak iyi değildir.

Yüksek ateş

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Yüksek ateş yapan hastalıklar, sperm kalitesini çok etkiler. 3 gün yüksek ateşli hastalık geçirmeniz, sperm kalitesini 3 aya kadar ancak toparlamak demektir. O yüzden özellikle bu aylarda kendinize çok dikkat etmelisiniz.

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Dolaylı olarak da olsa cep telefonları, kullanılan ilaçlar, radyasyon ve kimyasallar da sperm kalitesini etkiliyor. Bu konuda da dikkatli olmanız gerekir.Anahtar Kelimeler

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler . tanıtımı. Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

Her etkinlik için gerçek şu ki, Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler" demiştim.

"Keşke iyi bir x Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

"Şimdi kötüler için Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler .

Bugünün Spermin de Kalitelisi Makbul! İşte Sperm Düşmanı Etkenler

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar