Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!

Sandor FERENCZ der ki “İnsanlar sevişmek istiyorlar da nasıl sevişeceklerini bilmiyorlar”

Kadınların ve erkeklerin hepsi deli gibi sevişmek istiyor. Fakat nasıl sevişeceğini bilen sayısı çok az.

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!
Sevişmek kadınlar için çok sorun değil. Ama olaya bir de erkekler tarafından bakarsak eğer sorun epey büyüktür. Her erkeğin yatağa girmeden önce kafasında korkular oluşur.

Dünya ne kadar erkek hegemonyasında olsa da, yaşınız ilerledikçe erkeklerin kadınlara karşı temel duygusunun korku olduğunu anlamaya başlıyorsunuz.

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!

Bazıları açıkça, bazıları da gizli gizli kadınlardan korkuyorlar. Özgür bir kadın için sönük bir erkek organıyla göz göze gelmekten daha dokunaklı bir şey olabilir mi? Tarihin bütün önemli olayları bu iki simgesel nesneyle karşılaştırınca önemini yitirir. Kadın ve sönük erkek organı.

Aslında burada bir haksızlık var! Bu haksızlık penis adı verilen organın değişik formlara girerek erkeğe verdiği çekicilik değil, kadının her hava koşulunda yararlılığını sürdüren o kadınlık organıdır. Ne fırtına, ne yağmur, ne gecenin karanlığı onu şaşırtabilir. Her zaman oradadır, her zaman hazırdır.

Bundan en az iki bin yıl önce Çinli Taocu hekimler sevişme ve cinsellik konusunda kolay anlaşılır açıklayıcı kitaplar yazmışlardı.

Bu hekimler ne şehvet düşkünü kimselerdi, ne de kendilerini aşırı denetim altında tutan perhizcilerdi. Onlar gerek erkekler için olsun, gerek kadınlar için olsun sevişmeyi beden ve ruh sağlığı ve esenliği için zorunlu bir şey olarak ele alıyorlardı.

Taocu hekimlerin verdikleri tavsiyeleri şu şekilde sıralayabiliriz.

Cinsel içerikli görüntüler..

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!
Taocu hekimler cinselliği arttırmak için resimli albümler kullanılmasını tavsiye etmişlerdir. Toplumumuzda bu ayıp sayılsa da çiftlerin beraber cinsel içerikli görsellere bakması cinsel hayatı olumlu etkilediği gerçeğini değiştirmiyor. Kadınlar toplum baskısı yüzünden cinsellikte kendilerini frenler, fakat bu tavsiye kadınların cinsellikte daha aktif olmasını sağlar.

Penisin boyutu...

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!
Erkeklerin çoğu cinsel organının büyük olmasını ister, bunun için çabalar sarf eder. Ne kadar büyük penis o kadar zevk vermek düşüncesindeler. Fakat bir kadın 13 cm penis ile tatmin olabilir.
Taocular bu durumu şöyle özetliyor;

Kısa küçük ama sert bir kamış, uzun büyük ama yeterince sert olmayan bir kamıştan daha üstün tutulabilir. Bununla birlikte yeterince sertleşmemiş ve güçsüz bir organ ama nazik ve sevecen bir tutum, sert güçlü bir kamış ama kaba ve hoyrat bir tutumdan çok daha fazla yeğlenmelidir. Kuşkusuz en iyisi orta olanıdır. Yani organın hiçbir bakımdan bir aşırılığı olmayanıdır.

Erken boşalma...

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!
Taoculara göre ersuyu ya da sperm çok önemlidir ve boşa harcanmasını asla onaylamazlar. Bunu önlemenin bazı yöntemleri var;

-Penisin başını sıkma yöntemi: Bu teknikte boşalacağınızı hissettiğinizde cinsel birleşmeyi bırakıp penisin kafasını 4-5 saniye baş ve işaret parmağı ile sıkmanız gerekiyor. Fakat bunu yaptıktan sonra 30 sn gibi beklemeniz şart, ondan sonra birleşime devam edebilirsiniz.

-Makat ve testis arasındaki bölgeye baskı: İşaret ve ortağa parmağınızla makat ile testis arasındaki bölgeye 4-5 saniye baskı uygulayıp derin nefes alıp vermekle olur. Bunun avantajı ise vajinanın içinden çıkmanız gerekmemesidir. İsterseniz çıkarsınız istemezseniz çıkmazsınız bu size kalmış.

Penis hareketleri...

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!
Olayın can alıcı noktasına geldik. Erkeklerin çoğu birden girmek ister, aslında bu onun tecrübesiz olduğunu gösterir. Zanneder ki ben direkt girince kadın zevkten dört köşe olacak. Tabi ki olmayacak, bunu yaptığınızda olacak tek şey kadının acı çekmesidir. İlk başlarda yavaş bir şekilde yarım veya tam girip ardından hızlı geri çıkmanız gerekiyor. Sonra yavaş yavaş hızlanıp üç yarım bir tam, zaman ilerledikçe yarım sayılarını arttırıp tam girişi aynı tutarsanız kadın daha çok zevk alır.
Bu durumda kadının hareketlerini gözlemlemeniz gerekiyor. Gözlerini kapatıyor, dudağını ısırıyor, dilini dudaklarının arasına alıyor, ayaklarını havaya kaldırıyor, bacakları ile sizi belinizden kilitlemek istiyorsa derin girişleri çoğaltma vakti gelmiştir.

Ağır seks ve zevkin doruk noktası...

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!
Geldik zevkin doruk noktasına. Vajinada genişleme oldu şimdi yapacağınız şey tabi ki saldırmak. Vajinanın sağ, sol, üst, alt bütün duvarlarını tahrik etmemiz gerekiyor. Eğer bunu başarırsanız kadın için sizden alası yoktur.

Taocular bu durumda şunları tavsiye ediyor;
1-) Düşmanın saflarını bozmaya çalışan bir savaşçı gibi bir sağa, bir sola saldır.
2-) Dereden karşıya geçen at gibi bir aşağı bir yukarı sıçra dur.
3-) Dalgalarla oynaşan martılar gibi bir dal, bir çık.
4-) Derin dalışları gıcıklayıcı sığ dalışlar izlesin. Bazen dipte kalan pirinç kırıntılarını kapmak
için dalış yapan bir kırlangıç kadar hızlı sığ dalışlar yap.
5-) Ağır bir taş denize batarmışçasına düzenli bir biçimde birbirini izleyen derin ve sığ
dalışlar yap.
6-) Yılan kış uykusu için deliğine girermişçesine yavaş yavaş gir.
7-) Ürkmüş bir sıçan deliğine girermişçesine hızla gir.
8-) Şöyle bir süre dur, sonra kaçan tavşanın üzerine atılan kartal gibi atıl.
9-) Rüzgârı karşılayan koca bir yelkenli gibi şöyle bir yüksel sonra iyice gömül.Anahtar Kelimeler

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! . tanıtımı. Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!

"Şimdi kötüler için Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin! .

Bugünün Tao Sevişme Sanatının İncelikleri İle Zevkin Doruklarında Gezinin!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar