Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?
Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Aslında bu yazım, erkeklerin topuklu ayakkabıyı neden bu kadar seksi bulduklarıyla ilgili olacaktı. Ama sonra dolabımı açıp bilekten bağlı, siyah deri, 10 cm sivri burun stilettolarıma bakınca içimden dedim ki; kimi kandırıyorum :) İşte bunu seviyorum...

Gizli fanteziler

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

İster yatak odasında seks sırasında ister ofiste; topuklularımız bazen bizden daha çok dikkat çeker. Bu ilgi çoğunlukla romantik değildir. Topuklu ayakkabılar bize gizli fantezilerimizi hatırlatır. Yüksek topuklar eşittir sekstir. Erkekler bu imajı severler. Hanımlar bir sonraki yatak odası maceranızda topuklularınızı ayağınızdan bir süre çıkartmayın. Nasıl bir etkisi olacağına inanamayacaksınız. Bu görüntüye erotik konuşmalar da eklerseniz erkeğinizle beraber farklı bir boyuta geçebilirsiniz.

Vücudu muhteşem gösterir

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Topuklularımızı giydiğimiz andan itibaren daha uzun görünür ve daha dik dururuz. Yürürken daha bir salınırız, göğüslerimiz farklı görünür. Aniden, bir erkeği kendimize çekmek için gerekli tüm şartlar vücudumuzda ortaya çıkar. Ne kadar yüksekse o kadar iyidir! Topuklularınız ayağınızdayken duvara dayalı seksin keyfini boy farkını aza indirerek çıkartabilir ya da onu duvara yapıştırıp önünde çömelerek harika bir oral seks seansı düzenleyebilirsiniz. Kısaca, yüksek topuklar bizi olduğumuzdan seksi yapar ve kabul edelim erkekler buna bayılırlar.

Ya külotlu çorap...

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Arkası tek çizgili bir çift jartiyer çorabı ya da ince siyah bir külotlu çorap. Hiç fark etmez. Erkekler çoğu zaman o ayakkabılardan başlarını yukarı kaldırdıklarında çıplak bacaklar yerine çorap görmeyi isterler ve bunu çok severler. Bunu, gizli bahçenize giden bir yol olarak düşünün. Sadece erkeğinize açılacak bir yol...

Seksi hissetmek öz güveni arttırır

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Giyindikten ya da soyunduktan sonra aynada kendimize son kez baktığımızda içimizden muhteşem göründüğümüzü söylüyorsak bu hemen davranışlarımıza yansır. Yüksek topuklarla kendimizi daha feminen hissederiz. Ama sadece özel durumlarda abiye ya da ofise giderken kalem etek altına giyerek hakkını yemeyin. Siyah bir çamaşır üzerine giyilen beyaz gömleğin altında bir çift topuklu....cümleyi tamamlamama gerek yok sanırım :)

Mutfakta aşçıydık ya yatakta...

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Hiç denemediyseniz seks sırasında yüksek topuklu giymek başta biraz hafif meşrep bir kadın gibi hissettirebilir. Aslında amaç birazda o! Eğer siz sevdiyseniz ve erkeğiniz durumdan mutluysa sorun yok demektir. İçinizde uyuyan seks tanrıçasını uyandırmak için bir çift topukludan daha iyi bir aksesuar olamaz. Erkekler görmek istemelerine rağmen dile getirmekten çekinirler. İlk adımı siz atın hanımlar!

Ayna Etkisi

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Yatak odasında yüksek topuklu ayakkabılar erkeği görsel olarak etkiler. Peki bir boy aynasının karşısına o halde geçip, bu görsel şöleni hayatı boyunca unutamayacağı bir deneyime neden çevirmiyorsunuz? Olay, o noktadan itibaren sadece seks olmayacak, içindeki gizli röntgenci ortaya çıkacak ve sizi izlemenin keyfine varacak.Ayna karşısında yapacağınız en kışkırtıcı şey, ona oral seks yaparken ayakkabılarınızı, sırtınızı, kalça ve saçlarınızı izlemesine izin vermeniz olacaktır. Vereceği tepkiye inanamayacaksınız...Anahtar Kelimeler

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? . tanıtımı. Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

"Şimdi kötüler için Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz? .

Bugünün Topuklu Ayakkabıları Neden Bu Kadar Seviyoruz?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar