Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Cinsellik günlük yaşamımızın önemli bir parçası. Biyolojik yapımız gereği ona ihtiyaç duyuyoruz ve bunun da ötesinde yapmaktan inanılmaz zevk duyduğumuz bir şey. Ama bu durum herkes için böyle olmayabiliyor çünkü bazı öğretiler ve ön yargılar cinsel beraberliğe karşı olumsuz bir tutum sergilenmesine neden olabiliyor. Halbuki cinsel ilişkiyi kolaylaştırmanın, kadınları daha rahat hissettirmenin de yolları var. Buna dair bilinen bazı yöntemlerden biri vazelin. Peki vazelin kullanımı doğru mu, yanlış mı? Başka alternatiflerimiz var mı? Hemen anlatmaya başlayalım...

Öncelikleee; vazelin ne işe yarar?

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Yumuşatıcı bir krem olarak ya da soğuk algınlığına karşı kullanılan vazelinin bir fonksiyonu daha var; kayganlaştırma görevi üstlenerek cinsel ilişkiyi kolaylaştırmak. Bunu daha önce duymuş muydunuz bilmiyorum ama vazelin bu amaçla da kullanılıyor. Çünkü kolay ulaşılabilen bir ürün ve penisin yüzeyinde kayganlık oluşturarak birleşme işleminin daha kolay gerçekleşmesini sağlayabiliyor. Bu açıdan bakınca ideal gibi görünse de ne yazık ki birçok sakınca barındırıyor. Çünkü bu amaç için kullanılabilirliği resmi olarak onaylanmış değil. Bilmelisiniz ki vazelini kayganlaştırıcı olarak kullanmanın olumsuz sonuçları olabiliyor. Vajinanın sahip olduğu doğal floraya zarar verebilen vazelin, vajina açıklığından girdiğinde bıraktığı etkiyle de enfeksiyona yol açabiliyor. Yani vazelinin cinselliğe faydaları arasında sadece kayganlaştırma etkisinden söz edebiliriz ama bunu yaparken farklı olumsuzluklara da neden olabileceğinizi bilmeniz gerekiyor.

Peki, başka alternatifler var mı?

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Vazelini cinsel ilişkide kullanmanın tam anlamıyla uygun olmadığını söyledik. Peki başka ne kullanabilirsiniz? Aslında bebe yağı da kullanılan diğer ürünlerden. Bebek ürünü olması sebebiyle sahip olduğu hassasiyetten dolayı daha masum olduğu söylenebilir ama onu da kullanmanın %100 doğru olduğunu iddia edemeyiz. Çünkü yan etkiler yine söz konusu olabiliyor. Krem çeşitleri de bu amaçla denenen ürünler arasında yer alıyor ama maalesef ki kremler de uygunluk testini başarıyla geçebilmiş değil. Eczanelerden alınabilecek farklı tür kayganlaştırıcılar mevcut ve bunların nispeten daha güvenilir olduğunu söylemek mümkün. Burada oldukça dikkatli davranmak gerekiyor çünkü ilişkiyi kolaylaştırmak isterken sonraki süreçler zorlaştırılabiliyor.

Öyleyse vajinal kuruluk için en iyi çözüm ne?

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Kadınların en önemli sorunlarından biri olan vajinal kuruluğa ne iyi gelir? Bu sorunun cevabı öncelikle ön sevişmeyi uzun tutarak kadının rahatlamasını ve ıslanmasını sağlamak. Ama bazı kadınlarda salgılanan sıvı daha az olabiliyor veya doğumdan sonra bir müddet vajinal kuruluk meydana gelebiliyor. Bu durumda kayganlaştırıcı kullanmak iyi bir çözüm olarak öne çıkıyor aksi takdirde kadınlar cinsel ilişkide ağrı problemi ile karşı karşıya kalıyor. Çözüm için denenen ürünler belirli ölçüde faydalı olabilse de taşıdığı riskler bakımından ideal değil. Bu nedenle uygun kayganlaştırıcılar üretiliyor. Okey kayganlaştırıcı çeşitleri cinsel beraberliğinizi çok daha rahat kılmayı başarıyor. Sağlık açısından testlere tabii tutulan ve uygunluğu onaylanan bu kayganlaştırıcıları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Kayganlaştırıcı nasıl kullanılır? Bunu da öğrenelim...

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Kayganlaştırıcı çeşitleri jel şeklinde ve akışkan kıvamıyla sürülebilir nitelikte. Ereksiyon halindeki penise ilişkinin hemen öncesinde az bir miktar sürmek gerekiyor. "Az bir miktar" diyorum çünkü yeterli olduğu için çok fazla sürmeye gerek kalmıyor. Vajinaya da sürülebilen bu kayganlaştırıcı jeller penisin vajinal açıklıktan kolayca girebilmesini sağlıyor. Bu sayede kadın için ağrılı cinsel ilişki korkusu ortadan kalkmış oluyor. Okey kayganlaştırıcı jel çeşitleri penisin yüzeyinden çok geçmeden uzaklaşıyor. Bu da ciltle uzun süre temas etmesini engelleyerek aslında güven vadediyor. Yani eğer birleşme esnasında bir müdahalede bulunmak istiyorsanız Okey kayganlaştırıcı jel ürünlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bu ürünler ağrıdan ziyade haz duymanızı da sağlıyor.

Kadınların cinsel ilişki sırasında zevk almasının ilk koşulu rahat hissetmelerini sağlamak. Çünkü vajinismus gibi aslında daha çok psikolojik bir durum olan problemlerle boğuşabiliyorlar. Penisin vajinadan zor gireceği düşüncesi korkuyla bir araya gelerek kadınları cinsel ilişkiden uzak tutabiliyor. Kayganlaştırıcı kullanmak kadınları psikolojik anlamda da rahatlattığı için korkularını yenebiliyor ve ilişki esnasında kendilerini kasmaktan vazgeçebiliyorlar. Haliyle bu da cinsel hayatın kalitesini artırıyor.

Peki, sizin bu konuda düşünceleriniz ve deneyimleriniz neler? Hangi kayganlaştırıcı çeşitlerini kullandınız ve hangilerini önerirsiniz?Anahtar Kelimeler

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! . tanıtımı. Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

Her etkinlik için gerçek şu ki, Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!" demiştim.

"Keşke iyi bir x Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

"Şimdi kötüler için Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı! .

Bugünün Vazelin Cinsel İlişkide Kullanılır Mı? İşte O Merak Edilen Soru ve Detaylı Yanıtı!

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar