Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'uun geçirdiği kalp ameliyatı sonrası ölüm döşeğinde olduğu iddia edilmişti. Kim Jong-Un öldü mü? Sağlık durumu ne durumda?

DEDESİNİN DOĞUM GÜNÜ ETKİNLİKLERİNE DE KATILMADI

Olayın Kuzey Kore'nin komşusu Güney Kore'de çok konuşulduğunu belirten Kaymaz, "CNN sunucusunun bir iddiası vardı demişti ki kalp ameliyatı geçirdi ardından durumu ağır. Bu hemen Çin ve Güney Kore tarafından yalanlandı. Bu konuştuğumuz 3 ülke de son derece kapalı bir ülkeden bahsediyoruz. Çin, Güney Kore ve ABD bu ülkeden bilgi alabiliyor. Ama hem Güney Kore hem Çin bunu yalanladı fakat şöyle bir durum var gerçekten Kim Jong-Un bugün de ortaya çıkmadı ayın 11'inden beri ortada yok. Ve ayın 15'indeki merhum dedesinin aynı zamanda Kuzey Kore'nin kurucusu dedesinin doğum günü etkinliklerine katılmadı. Doğum günü Kuzey Kore'nin en önemli bayramı festivali orada da görünmeyince herkesin aklında şu soru var: Evet bir terslik olmalı ama o terslik ne?" ifadelerini kullandı.

 

Kim Jong-un (resmen yazılışı Kim Jong Un; Korece: 김정은; d. 8 Ocak 1983 veya 1984) 2011'den bu yana Kuzey Kore'nin Yüce Lideri ve 2012'den beri Kore İşçi Partisi Başkanı olan bir Kuzey Koreli siyasetçidir. Kim, Ko Yong-hui (1952–2004) ve 1994'ten 2011'e ülkenin ikinci lideri olan Kim Jong-il'in (1941–2011) ikinci çocuğudur. 1948'den 1994'e kadar Kuzey Kore'nin kurucusu ve ilk lideri olan Kim İl-sung'un torunudur. Kim, ülkenin kuruluşundan sonra dünyaya gelen ilk Kuzey Kore lideri ve aynı zamanda dünyadaki en genç ikinci hükûmet başkanıdır

2010 yılının sonlarından itibaren Kim Jong-un, KDHC'nin öncülüğünün varisi olarak görülüyordu ve yaşlı Kim'in ölümünün ardından Kuzey Kore devlet televizyonu onu "Büyük Başarılı" olarak ilan etti. Kim, Kore İşçi Partisi Başkanı (2012 ve 2016 yılları arasında İlk Sekreter olarak), Merkez Askeri Komisyon Başkanı, Devlet İşleri Komisyonu Başkanı, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetleri Başkomutanlığı'nı üstlendi. ve Kuzey Kore'deki en yüksek karar organı olan Kore İşçi Partisi Politrobu Başkanlığı üyesidir. Kim, 18 Temmuz 2012'de Kore Halk Ordusu'nda Kuzey Kore Mareşal rütbesine terfi etti ve Silahlı Kuvvetler Yüksek Komutanlığı görevini pekiştirdi. Kuzey Kore devlet medyası genellikle onu Mareşal Kim Jong-un, "Mareşal" veya "Sevgili Saygı" olarak adlandırıyor.

12 Aralık 2013 tarihinde Kim, "ihanet" için amcası Jang Song-thaek'in idamını emretti. Kim, üvey kardeşi Kim Jong-nam’a Şubat 2017’de Malezya’daki suikast emrini verdiğine inanıyor.

2018'de Kim Jong-un ve Güney Koreli Moon Jae-in, Kuzey ile Güney arasındaki sınırda iki kez Panmunjom'da ve bir kez Pyongyang'da bir araya geldi. 12 Haziran 2018'de, Kim ve ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore nükleer programını tartışmak üzere Kuzey Kore lideri ve ABD başkanlığı arasında ilk defa yapılan görüşmelerde Singapur’daki bir zirvede bir araya geldi. Şubat 2019’da Hanoi’deki bir takip toplantısı aniden bir anlaşma yapılmadan sona erdi. 25 Nisan 2019'da Kim ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ilk zirvesini Rusya'nın Vladivostok kentinde gerçekleştirdi. 30 Haziran 2019'da, Kim Kore Demilitarized Zone'da Güney Kore Devlet Başkanı Moon Jae-in ve ABD Başkanı Donald Trump ile bir araya geldi.Anahtar Kelimeler

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?

Hem gerçek hem de objektif yaklaşımın gerçek ilgisini çeken gerçek ve ilginç bir yaklaşım Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? . tanıtımı. Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? , insanoğlunun en erken yaşlarından beri her zaman bizim için önemli bir konudur. Bir insan, yalnızca yaşamında neler olduğunu değil, aynı zamanda çevresini de bilmek isteyen hassas bir varlıktır. Bu, yüzyıllardır sürmekte olan mesajın öneminin kanıtıdır. indirme Haberin yayınlandığı kanallara bağlı olarak sözlü, görsel, yazılı veya tümü olabilir. Örneğin, bir gazete alırken sadece haber alırız, ancak bu üç unsur televizyondaki habere dahil edilebilir. Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? hangi unsuru kullanırsanız kullanın, geneline hitap etmeli ve söylemden uzak bir dilde açıklanmalıdır. indirme

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? her zaman ilginç, önemli veya ilginç bir şey olmalıdır. Prensipte ünlü kelime size şunu hatırlatır: "Bir köpeğin bir kişiyi ısırdığı haber değildir , ancak Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? ısırılan bir köpektir. Ana fikir, haberlerin her zaman ilgi çekici olması ve konunun belirli bir kitleye ilgi duyması gerektiğidir.

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?, özellikle günümüz dünyasında, cahil olmak, yaşamdan uzak durmak, çok hızlı değişikliklerin yaşandığı anlamına gelir. Her gün yazılı, görsel ve sesli yayın ajanslarının sayısı sürekli olarak haberleri yaymakta ve insanları etkinlikler hakkında bilgilendirmektedir.

Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?

Her etkinlik için gerçek şu ki, Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? . Rapor edilmesi durumunda veya durumda, genel olarak toplumla ilgili dikkat ve niteliklerin çizilmesi istenir. Bu niteliklere sahip olaylar ve gerçekler haber hikayeleridir. Gazeteciler bunun sadece bir ısırık değil, bir köpek ısırması olduğunu söylüyorlar Gazeteci, bu olayları araştırıp kamuoyuna dönüştüren bir insan. Raportörlerden birinin yoldaki düşüşü rapor edilmezken, diğerinin çöküşü haber değeridir. Bunu belirleyen kriter kamu yararıdır.

Bu Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? hepimiz için yıkıcı oldu.

Bir gece uykusundan sonra, haberler kahvaltı kadar önemlidir.

Haberin var.

Hastane Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? iyi değildi.

Yaşarken, kardeşi dua etti, her zaman geri dönüşünü bekliyordu.

Hala en kötü haberdi.

"Howie iyi bir Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?" demiştim.

"Keşke iyi bir x Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? olsaydı" dedi. Yanındaki muhafızlara.

Şimdi, yalnızca haberlerle uğraşmak yerine, hükümetin, savaşların, gösterilerin acımasızlığını, acı çekmenin dehşetini bizi acımasızca hissediyoruz.

Akşam yemeği için yola çıktık, ancak kötü telefon görüşmesi hayal kırıklığı oldu.

En son Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?

"Şimdi kötüler için Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?" Tony dedi.

Betsy'nin heyecan verici Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? Dokunulup dokunmadığını veya kocasının paranoyak olup olmadığını bilmiyorum.

Bu iyi haber bana çok fazla keyif verdi çünkü öğrenmem gerektiğinden emindim.

Hardasaa akşam yemeğinden sonra yarım saat sürer, ancak uyanır ve “Haberler nedir?” diye sorar. sanki halkın geri kalanı liderlerine karşı geliyormuş gibi.

Betsy, kabul ettik çünkü haberlerimizi birisiyle paylaşmak istiyoruz.

Kuzeydeydim, babamın ölümünün haberi duyduğum 1896 yazının son güzel günlerinin tadını çıkardım.

Bu arada, iyi bir Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? başka bir hayat daha yaşamış olmanızdır.

"Umarım iyi haberin vardır" dedi, kapıyı açıp uzaklaşıyor.

Zihinsel Damperliğin tüm çalışmaları, yeni Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? köpekbalığı beslemeden hızla tükendi.

Belki şimdi Youngblood haberlerden uzak duracak ve Howie oyunculuk yapmaktan vazgeçtiğimiz konusunda ısrar ediyor.

Hayatım birçok yönden yayıldı ve kendi dünyamın dışındaki dünyanın haber kapsamına bakmak zorunda kaldım.

Dekanlar harap oldu ve Fred O'Connor geri dönüp haberi öğrendiğinde, genç dostun ayrıldığını da duydu.

Boris, haberin ekiple ilgili neler olabileceğini sordu ve planlarımız hakkında neler söyleyebileceğini sordu.

Hussar'larla karşılaşmadan önce, birkaç asistan hareketin başarılı sonucuna aşinaydı.

Sonunda, “Bu hikayeyi Howie'ye anlatırken odadan çıkmamı ister misin?” diye sordu.

Tipster fazla miktarda Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü? .

Bugünün Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ameliyyatda öldü mü?

"Bilirsin, Ölüm" dedi.

Benzer paylaşımlar